reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z zajsciem w ciaze po raz kolejny :-(

reklama
Ewcia, pamietam Cie :-D Pisalam priva juz dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo temu do Ciebie, ale nic nie odpowiedzialas.

dzisiaj bylam u ginka, w srodku wszystko ok, zbadaja mi hormony i wtedy zadecyduje co mi dac. W przyszly piatek wyniki.

Buziaczki staraczki!
 
hej wam

Jak po swietach??

Gwiazdeczko nie widziałam nic na privie...miło ze pamietasz??
Rob badanka,,trzymam kciukaski...

pozdrawiam laseczki
 
Bylam u ginka, w srodku wszystko gra, pobral krew i w czwartek-piatek maja byc wiyniki i bedziemy moze wiedziec co mi jest...3majcie kciuki!
 
Dzien doberek....

Gwiazdeczko trzymamy mocno....i daj znac jak bedziesz miala wyniki...

Ja jakby co w maju ide do ginka i na wyniki...

lopop jesli moge zapytac ,bo widze,ze jestes zpomorksiego...jaka miejscowość??

pozdrawiam dziubeczki
 
gwiazdeczka ja też 3mam kciuki! :)

chyba i ja w końcu się wybiorę na badania porządne do ginekologa bo już ile można czekać :/
 
hej wam

Gwiazdeczko jak wyniki badan:) ??

Jak u was...
nic nie piszecie....

A ja mam nerwa..dostałam @,,ale to nic dostałam 11 dni wczesniej..zamiast 29kwietnia to 18 kwietnia,,no i jak tu cos planowac,,,grrrr
 
Ewcia przykro mi...

ja jeszcze czekam :sorry2: zaskoczy mnie czy nie..
ale jestem spokojna bo co ma być to będzie.
cierpliwie z mężem czekamy i może sie doczekamy w końcu :sorry2:;-)
 
reklama
Kinga dzieki,ale ja wiedzialam,ze sie nie uda....no to czekamy na Ciebie....
kurcze wiem,ze cos jest nie tak,,bo przeciez wczesniej nie bylo problemu...
Chyba zadzwonie jutro umowic sie do gina,,jakos na dni plodne,zeby zobaczyl co mam w srodku,,tylko u mnie taka przyjemnosc 200zł,,ale najlepszy gin w powiecie....
 
Do góry