I jak wizyta?? Wchłonęło się paskudztwo??
Ja mam USG w piątek, mam nadzieje że już wszystko będzie jasne....
daj znać po wizycie
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
I jak wizyta?? Wchłonęło się paskudztwo??
Ja mam USG w piątek, mam nadzieje że już wszystko będzie jasne....
U mnie torbiel w zgodzie z fasolką - wg ostatniej miesiączki 6 tydz, mamy 7 mm i "serducho" 140/min.
A torbiel jak miała 38 mm tak ma nadal i na razie nie robimy z nią nic. Biorę dufaston 3x dziennie i nospe forte, mam nadzieję że tym razem skończy się wszystko szczęśliwie, chociaż brzuch pobolewa niesamowicie czasem...Ale jestem dobrej myśli.