reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy ze spaniem...nadopiekuncza mama !?

Moja Oliwka ma ukochanego prosiaczka z Kubusia Puchatka bez ktorego ani rusz :) dzisiaj Dziadek jechal specjalnie 16km bo mala zapomniala prosiaczka od dziadka heh i by nie zasnela raczej

maks_olo ja tez nie zasne bez meza :-p zawsze mu marudze, ze ma isc spac ze mna :-p
 
reklama
...moja niunia ma tez ulubiona owieczke ,ktora razem z nia spi... ;)

Wracajac do problemu ze spaniem...
Mala przespala (w nowej poscieli !) cala noc w swoim lozeczku.
Oczywscie ,probowalam polozyc ja bez usypiania (mialo byc czytanie bajeczki ,buziak i spac)... ale kiedy tylko skonczylam jej czytac, znowu wpadla w histerie i chciala zasnac trzymajac mnie za reke...
Nie obchodzilo jej nawet to, ze mama spi w jednym pokoju, obok jej lozeczka.
Ona nie chciala ,zebym zostala -ona chciala przy mnie zasnac !:baffled:
Krzyczala tak 2,5 godziny - w koncu zlapalam ja delikatnie za raczke i ODRAZU (nawet nie minela 1 minuta!) zasnela.
Ok.4:00 nad ranem ,znowu sie obudzila... i bylo to samo.
Wyrwana ze snu ,podalam jej na chwile swoja reke - mala zasnela. Spala do 8.30H

Pytacie sie ,czemu nie pozwolic jej zasypiac ,trzymajac za raczke -skoro takie usypianie trwa zaledwie pare minut ...(?)
Szczerze mowiac, mnie to w ogole nie przeszkadza...
Chodzi tylko o to,ze to jest bledne kolo.
Dziecko zasypia z mama... ...w srodku nocy budzi sie , mamy nie ma... -popada w histerie...
...no i matka znowu musi przyjsc ,potrzymac za raczke az dziecko nie zasnie.
Moim celem jest ,aby moje dziecko ,nauczylo sie samo zasypiac i przesypiac cale noce.
Czy jest bedzie to mozliwe ,nie wiem... :-/
 
Do góry