reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy ze spaniem

Calo! Ja też mam ten problem własnie z biodrami! Kurcze to najbardziej uciążliwe ze wszystkiego! Zauważyłam też że moj płytki sen bierze się najzwyczajniej ze strachu przed zbytnim uciskaniem brzucha. Jak sobie tak mocniej zasnę to budzę sie w pozycji trochę na boku ale już też troszeczkę na brzuchu, tak za dużo i natychmiast się poprawiam. Jak brzuch będzie większy to chyba nie będzie juz takiej możliwości ;D
 
reklama
Ja tez mam najwiecej klopotow z biodrami, odciskaja mi sie tak jak Wam..
Lekarz powiedzial zeby spac na lewym boku, lewa noga wyprostowana, a prawa zgiac pod katem ok 45 stopni i polozyc na poduszce.
I tak mi jest wygodniej spac...:)))
 
Raz tak spróbowałam Aniu i bolało ale spróbuję teraz z nieco mniejszą poduszką. Jak to się tak boję zmiażdzyc to moje maleństwo że może stąd te niespokojne noce :)
 
moj mezus masuje masuje :D
bardzo to pomaga, bo stopy to mam jak polamane.....a tak lubie na obcaskach chodzic, teraz niestety szlaban

ja powoli to tez nie wiem jak spac, bo korbolek sporawy i tez mam obsesje, zeby dzidzi nie zagniesc
ale dzisiaj to nas ze snu wyrwal kot
wlazla gdzies na gore i sama nie umiala zejsc :p
ratowalismy ja jak strazacy ;D
tylko czemu o 3 w nocy? ;)
 
Agatatje, też mamy kotkę ;D Nie przeszłam toksoplazmozy więc muszę się ograniczać w kontaktach ale czasem to mam ją ochotę zjeść :) Ale będzie zazdrosna o dzidziusia w domu, teraz to ona jest traktowana jak dziecko :D
 
tez nie mam przeciwcial na toxo, wiec kuwete sprzata wlasciwie tylko maz hehe ;D
staram sie uwazac, na szczescie nasza ksiezniczka nie wychodzi na dwor wiec jezeli nie ma toxo, to nie zlapie jej teraz, bo nie zre myszy :D
ale rece myje itp,wiadomo trzeba uwazac troche
tez jestem ciekawa czy kicia bedzie zazdrosna, bo teraz to jak tylko sie poloze na lozku ona zaraz przybiega sie przytulic!!!a rano to nas budzi, biega po nas i co tylko hihi, bardzo towarzyski kotek
dzisiaj mordowala misie!bo lezaly spakowane w siatce, do przeprowadzki, a ona je wywlokla i przegryzala im krtan ;D :p ;D ma szczescie ze to nic dla dzidzi nie bylo hehe
 
O matko! Agatatje ;DTo dopiero kotek ;D Nasz czasem szaleje ale to jest biały pers więc z natury głównie "leży i pachnie" ;D Upatrzyła sobie moją mamę jako "mamusie" i mam spokój ale tak się zastanawiam co będzie jak sie dzidzius urodzi, co z tą wszędzie unoszącą się sierścią ???? :o Trochę się boję że będzie wchodziła do łózka Eliaszka i wogóle..temu kotu wszystko wolno ;D
 
reklama
Spanie z podusią miedzy nogami POPIERAM TO DOBRY PATENT. Tylko nad ranem gdzies mi uciekla i nie bylo juz tak wygodnie :( a sen mialalm gleboki i nie chcialo mi sie jej szukac...
 
Do góry