reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy ze współzyciem

reklama
Ja tez narazie nie mam ochoty,mimo ze nie mam zadnych oporow bo przeciez jestem po cc.Ale jakos jestem tak wglebiona w opiece nad majeczka,ze to mi wystarczy w calosci.A moj Bartek pewnie zaluje ze w czasie ciazy,kiedy jeszcze mozna bylo,mi zwracal tak malo uwagi...
 
Ufff, zebrałam się wczoraj w sobie, zrobiłam na bóstwo, wygrzebałam najładniejsza bieliznę i poszło.........
Nie było tak źle. Z początku trochę bolało, ale potem przeszło i już było nawet fajnie. Tyle, że ciągle jeszcze dość sucho i szorstko. Na szczęście, nie mam żadnego "luzu", wręcz przeciwnie. Myślę, że teraz to już będzie z górki i coraz lepiej. Cieszę się, bo najtrudniejsza była ta bariera psychiczna.
 
Ja od czasu stosowania cerazzette nie mam nawet najmniejszej ochoty i nic mnie nie jest w stanie podniecic, natomiast moj maz za wszelka cene chce nadrobic zaleglosci z okresu ciazy i pologu. Zeby w ogole cokolwiek bylo mozliwe stosujemy tony KY jelly. Ciekawe czy sa jakies leki podnoszace libido u kobiet?
 
felqua....od kolezanki wiem ze w sklepie zielarskim mozna kuoic ziółka na podniesienie libida....:) chyba sama sie tez tam pofatyguje :):):):):)
 
my jeszcze przed ja do gina wybieram się dopiero na początku czerwca i zobaczymy co powie. Męża skręca biedactwo musiało się tyle naczekać a nie wiadomo ile jeszcze przed nim (bo moje dochodzenie do formy trwało barrrdddzzooo długo i w sumie jeszcze trwa )podejrzewam,że lekarz kaze nam sie jeszcze wstrzymac. Ochota jest wielka bo to co zabronione bardziej kusi :laugh:
 
monika_pk pisze:
felqua....od kolezanki wiem ze w sklepie zielarskim mozna kuoic ziółka na podniesienie libida....:) chyba sama sie tez tam pofatyguje :):):):):)
ło matko,naprawde sa takie ziolka??????????To ja poprosze o nazwe,bo chyba tez sie zdecyduje...bo szkoda wiosny na powstrzymanie sie od seksu ;D ;)
 
:laugh: :laugh: :laugh:
ja widzialam ostatnio w tesco jakies olejki na powoekszenie doznan erotycznych ale to chyba dla facetów było ;)
 
reklama
he he! Ciekawe czy te ziolka dzialaja...w medycynie ludowej stosowano lubczyk dla podniety. Ach i jest jeszcze cos takiego jak hiszpanska mucha- tylko co wchodzi w sklad tej muchy to juz niestety nie wiem
 
Do góry