reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Próbowaliście?

Zioła to najlepsze co dała natura, nie należy oczekiwać cudów po kilku dniach stosowania. Dopiero po około 1,5 - 2 miesiącach można mówić o jakiś efektach
 
reklama
Zioła są dobre. Czystek na przykład robi detoks organizmu i zobaczysz to po tygodniu regularnego picia -wypryski na twarzy. Melisa uspokaja. Rumianek jest dobry na humor. Ale najlepiej się przejść do zielarskiego, tam Ci powiedzą.
 
Nie wierzyłam w moc ziół dopóki nie wzięłam do ręki książki Apteka Pana Boga Marii Treben i powiem szczerze, że na guzki ropne w piersi okłady Mi pomogły i to bardzo, lekarz faszerował mnie prochami i nie było efektu po dwóch tygodniach stosowania okładów(podanych w w/w książce)wszystko wróciło do normy, usg potwierdziło.
 
Do góry