reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Próbujemy,wspieramy i chwalimy się

PolusiowA

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Marzec 2016
Postów
243
Miasto
Oława
Chciałabym tutaj poruszać tematy, pisać wszystko co nas boli,czemu się czasem nie udaje, że nie mamy momentami siły, że staramy się nie tracić wiary. Wraz z mężem staramy się o dziecko, fakt,że nie długo bo dopiero od około miesiąca ,ale czasem te tygodnie się tak strasznie dłużą.
 
reklama
Mamy już prawie 7 letnią córeczkę,kilka miesięcy temu miałam torbiela krwiotocznego na jajniku i dlatego miałam strasznie nieregularne miesiączki w zeszłym roku,jednak od stycznia się zmieniło to i mam regularnie co miesiąc, w styczniu 19-go,w lutym patrząc w kalendarz byłam w szoku,że 19 i to nagle miesiączka,bo tak jak opisałam powyżej,z miesiąca na miesiąc torbiel opóźniał mi miesiączkę o ponad tydzień ,czasem więcej. Od tej pory jak mąż zobaczył, że wreszcie mój cykl się klaruje postanowił,że postaramy się o maleństwo. Sprawdziliśmy kiedy wypada mniej więcej owulacja i dni płodne i od marca zabraliśmy do pracy. Efekty końcowe poznamy zapewne 20-21 marca,kiedy wypada prawdopodobnie miesiączka. Ogólnie powiem Wam,że od jakiś dwóch dni pobolewają mnie piersi,ale nie są one twarde,po drugie to chyba za wcześnie na objawy ciążowe i przedmiesiączkowe też,bo przed miesiączką zbytnio nie miewam takich bóli.Ponadto aż sama się dziwię,trochę wstydliwy temat,ale muszę,od ok.5 dni mam wzdęcia,gazy takie że ło ho ho,i nadchodzą mi do góry wiecie,do gardła,jakbym nie wiadomo ile zjadła i mi się cofało,a wcale tak dużo nie jadłam,nie wiem dziwne to wszystko ...
 
hej :-) :)
wiesz jesli nie masz zazwyczaj takich boli przed @ to nadzieja jest, u mnie jak ja bylam w ciazy to piersi bolaly inaczej niz zwykle, bo tylko po bokach i same brodawki, a przedtem to tylko same piersi i baaardzo mocno, kiedy masz dostac @?
 
Do góry