reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Próby inseminacji 2018 rok

Hej, mam pytanie.. jak tam starania? Inseminacja udana?
Tak jestem w 15+4 tygodniu ciazy a dziś dowiedziałam się że to będzie syn
20190513_155558.jpeg
 
reklama
Gratuluję! Udało Ci się podczas pierwszego iui? Czym byłaś stymulowana i ile było jajeczek? :)
Udało się za 3 iui z tym że miałam je robiona w odstępach 3-4 miesiące, ponieważ mam zatkany prawy jajowod i lewy jaheczkowal co 3-4 miesiące. Tak byłam stymulaowana, od 2 do 6 dc bralam aromek potem podgląd koło 10 dc z którego jajowodu jest owulacja jak było na lewym to iui koło 13-14 dc. Jak nie było na lewym to czekanie aż się owulacja pojawi oo prawidłowej stronie. I tak zeszło od czerwca 2018 do lutego 2019.
 
Do góry