reklama

Produkty Allerco

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez insekt555, 7 Czerwiec 2016.

1. insekt555

insekt555 Początkująca w BB

Dziewczyny czy stosujecie produkty marki Allerco? Słyszałyście o nich już prędzej? Ja przyznaje się, że poznałam je dopiero niedawno. Obecnie stosuje krem na odparzenia i emulsje do kąpieli i muszę wam przyznać, że oba są świetne. Krem doskonale nawilża skórę, szybko się wchłania, z kolei emulsja natłuszcza skórę,a efekt ten dość długo utrzymuje sie na skórze. Zastanawiam się nad kupnem kolejnych produktów, coś polecacie?

2. mamahulkuajaka

mamahulkuajaka Początkująca w BB

tak Zdecydowanie polecam te kosmetyki allerco dla dzieci:] mialam okazje testowac i zarowno krem na odparzenia jak i emulsja do kapieli nie uczula i nawilza skore dziecka;]

3. reklama
  4. kasiarodzik88

kasiarodzik88 Początkująca w BB

Zgadzam się jak najbardziej. Ze względu na suchą i podatną na podrażnienia skórę synka dotychczas stosowaliśmy różne emolienty. Jednak dopiero teraz to jest strzał w dziesiątkę. Produkty dostaliśmy to przetestowania i już teraz wiem, że zostaną z nami na dłużej. Po zastosowaniu emulsji do kąpieli Allerco , skóra mojego dziecka jest doskonale nawilżona i to na długo ( ale nie jest tłusta) , podrażnienia i zaczerwienienia znikają. Fakt iż są to produkty bezzapachowe stanowi dla mnie dodatkowy atut( brak zbędnych substancji). Krem przeciw odparzeniom, też doskonale pełni swoją funkcję- doskonale się rozsmarowuje i wchłania. Nie pozostawia grudek pod pieluszką. Jestem w 100% zachwycona i polecam każdej mamie.
    #Allerco #DbaODelikatnaSkore #Od1dniaZycia #AllercoEmolienty

5. iza_chanelka

iza_chanelka Początkująca w BB

Ja tez mam okazje testować i zarówno krem na odparzenia jak i emulsja do kąpieli są niezwykle delikatne dla mojego malucha :)

6. szadkz01

szadkz01 Początkująca w BB

Ja również używałam tych produktów, zdecydowanie polecam, po wykąpaniu malej w emulsji nie trzeba już wiecej niczym nawilżac, skóra jest miękka - przede wszystkim nie uczula to jest ogromny plus ! krem na odparzenia też spełnia swoją funkcję, likwiduje zaczerwienienia i w upalne dni nie powoduje odparzeń .

7. talciana

talciana Początkująca w BB

Witam, od ponad tygodnia testuję emulsję do kąpieli Allerco oraz kremik przeciw odparzeniom Allerco i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Delikatna konsystencja, bezzapachowa, nadaje skórze podczas kąpieli ochronną warstwę - dzięki czemu skóra jest gładka i miękka w dotyku. Jako mama dwójki szkrabów ( w tym jednego alergika) zwracam uwagę głównie na jakoś produktu. Do tej pory syn był uczulony prawie na wszystko a po kąpieli w Allerco skórka ładnie nawilżona, napięta - zero szorstkości - po prostu cudeńko. Co do kremiku przeciw odparzeniom Allerco to efekty są zdumiewające, skóra mojego dziecka jest gładka, zdrowa bez zaczerwienień. Zawsze pojawiał się problem odparzeń pod pieluszką mojej córci ale odkąd zastosowałam krem Allerco problem zniknął. Bardzo dobrze pielęgnuje i ochrania skórę mojego dziecka pod pieluszką.Produkt idealny do skóry z problemami, przebadany dermatologicznie o dobrym składzie. Już wiem, że zagości u nas na dłużej [​IMG][​IMG][​IMG]

8. ewela985

ewela985 Początkująca w BB

Zdecydowanie polecam kosmetyki allerco. Mam sposobność testować zarówno krem na odparzenia jak i emulsję do kąpieli - są super, nie uczulają i nawilzają skore dziecka;]

9. dariolka195

dariolka195 Początkująca w BB

Ja również testuję kosmetyki Allerco-wcześniej o nich nie słyszałam.i powiem Wam,że są to na prawdę bardzo dobre produkty.Emulsja uporała się z bardzo suchą skórą mojego dziecka,z czym walczyłam prawie dwa lata.A tutaj jedna kąpiel duża poprawa a po drugiej kąpieli skóra miła w dotyku i nawilżona przez dłuższy czas.No super.Natomiast krem na odparzenia bardzo dobrze się rozprowadza,jest wydajny i podobnie jak emulsja po kilku raz daje duże efekty.Jestem bardzo zadowolona,a najbardziej z tego że skóra syna nie jest już sucha i łuszcząca się.

10. reklama
  11. OlaF2607

OlaF2607 Początkująca w BB

Hej , ja również zaczęłam stosować produkty allerco i muszę przyznać że jestem zachwycona efektami zwłaszcza kremu na odparzenia. Emulsja do kąpieli również jest świetna , spełnia w 100% swoje zadanie. Skóra dziecka jest delikatna i nawilżona a przy tym zapach nie drażni dziecka przy kąpieli. Z czystym sumieniem polecam produkty Allerco

12. maggy44

maggy44 Początkująca w BB

Testuje krem i emulsję Allerco w ramach kampanii Streetcom. Krem spisał się w tej roli doskonale, skóra była nawilżona, nie spowodował zapychania, łagodził podrażnienia. Zarówno krem jak i emulsja do mycia są bezzapachowe, co jak wiadomo doskonale sprawdza się dla maluchów :) Emulsja oczyszcza delikatnie skórę, nie podrażnia jej. Polecam bardzo, tym bardziej, ze cena jest niezwykle niska a jakość wysoka! :)

Poleć forum