reklama

Produkty babydream

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Patyczek91, 17 Październik 2010.

1. Patyczek91

Patyczek91 Fanka BB :)

Witam i przepraszam jeśli był gdzieś taki wątek, ale nie mogłam znaleźć :-(
    Czy miała któraś z Pań do czynienia z produktami "babydream", które są sprzedawane w drogeriach ROSSMAN?
    Chodzi mi czy np. kosmetyki z tej firmy nie powodują jakiegoś podrażnienia, uczulenia?
    Nie ukrywam, że cena kusi do kupna.
    Wolę już teraz się upewnić, w ogóle chciała bym już kupić co nieco maluszkowi, ale mam jeszcze sporo czasu. ;-)
    Pozdrawiam ;)

2. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Witam
    Kupowałam oliwkę,chusteczki i jakiś krem z Babydream.Moja córka jest alergikiem( co okazało się znacznie później) i nie miała żadnych podrażnień.

3. reklama
  4. izoldzia

izoldzia Fanka BB :)

również polecam od długiego czasu kupuję moim dzieciakom kosmetyki Baby dream i sa ok płyn do kąpieli nie wysusza skóry zel do mycia swietny ..powiem ze i pieluszki kupowałam i tez ok :)

5. irka252

irka252 Czerwcowa mama 2009

Polecam kosmetyki tej firmy nie uczulja, a cena rzeczywiscie jest kuszaca i do tego ladnie pachna.:tak:

6. riba_1

riba_1 Mamusia Olivka :)

ja moge tylko dodac, ze wszystkie produkty tej firmy, ale tylko te ktore braly udzial w niezaleznych testach produktow w niemczech, dostaly najwyzsza ocene - bardzo dobra. stoja wyzej niz hipp, pampers, penaten (to zalezy jaki produkt).

7. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Mój wcześniaczek tez ma wrażliwą skóre, ani chustaczki ani balsam do ciała nie uczulały.
    Swoją drogą pracowałam tam przed ciążą i dużo klientów chwaliło sobie te produkty :)

8. ewa198612

ewa198612 Początkująca w BB

witajcie, ja uzywam jedynie pampersow z baby drema jestem bardzo zadowolona wcale nie wychodza taniej niz hagisy czy happy, ale maja swietny profil-super polecam

9. elizzz

elizzz Fanka BB :)

ja także polecam. używamy kosmetyków i pieluszek babydream od pierwszych dni i nigdy Młody nie miał uczulenia czy innych problemów.

10. reklama
  11. mama_jiz

mama_jiz Fanka BB :)

Witam,
    Mam pytanko o chusteczki nawilżane babydream, które według was są najlepsze, najładniej pachną, są najlepsze na początek? Czy pieluchy babydream są dużo gorsze od oryginalnych pampersów?

12. Tomi_pl

Tomi_pl Zaciekawiona BB

Tutaj podobnie jak wszędzie,opinie będą bardzo podzielone. Osobiście raz kupiłam chusteczki babydream w Rossmanie i nie jestem z nich zadowolona. A co do pieluszek,to myślę ze niewiele je różni oprócz nazwy firmy.

Poleć forum