reklama

Produkty babydream

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Patyczek91, 17 Październik 2010.

1. Patyczek91

Patyczek91 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam i przepraszam jeśli był gdzieś taki wątek, ale nie mogłam znaleźć :-(
    Czy miała któraś z Pań do czynienia z produktami "babydream", które są sprzedawane w drogeriach ROSSMAN?
    Chodzi mi czy np. kosmetyki z tej firmy nie powodują jakiegoś podrażnienia, uczulenia?
    Nie ukrywam, że cena kusi do kupna.
    Wolę już teraz się upewnić, w ogóle chciała bym już kupić co nieco maluszkowi, ale mam jeszcze sporo czasu. ;-)
    Pozdrawiam ;)

2. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Kupowałam oliwkę,chusteczki i jakiś krem z Babydream.Moja córka jest alergikiem( co okazało się znacznie później) i nie miała żadnych podrażnień.

3. reklama
  4. izoldzia

izoldzia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    również polecam od długiego czasu kupuję moim dzieciakom kosmetyki Baby dream i sa ok płyn do kąpieli nie wysusza skóry zel do mycia swietny ..powiem ze i pieluszki kupowałam i tez ok :)

5. irka252

irka252 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam kosmetyki tej firmy nie uczulja, a cena rzeczywiscie jest kuszaca i do tego ladnie pachna.:tak:

6. riba_1

riba_1 Mamusia Olivka :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja moge tylko dodac, ze wszystkie produkty tej firmy, ale tylko te ktore braly udzial w niezaleznych testach produktow w niemczech, dostaly najwyzsza ocene - bardzo dobra. stoja wyzej niz hipp, pampers, penaten (to zalezy jaki produkt).

7. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój wcześniaczek tez ma wrażliwą skóre, ani chustaczki ani balsam do ciała nie uczulały.
    Swoją drogą pracowałam tam przed ciążą i dużo klientów chwaliło sobie te produkty :)

8. ewa198612

ewa198612 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie, ja uzywam jedynie pampersow z baby drema jestem bardzo zadowolona wcale nie wychodza taniej niz hagisy czy happy, ale maja swietny profil-super polecam

9. elizzz

elizzz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja także polecam. używamy kosmetyków i pieluszek babydream od pierwszych dni i nigdy Młody nie miał uczulenia czy innych problemów.

10. reklama
  11. mama_jiz

mama_jiz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    Mam pytanko o chusteczki nawilżane babydream, które według was są najlepsze, najładniej pachną, są najlepsze na początek? Czy pieluchy babydream są dużo gorsze od oryginalnych pampersów?

12. Tomi_pl

Tomi_pl Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tutaj podobnie jak wszędzie,opinie będą bardzo podzielone. Osobiście raz kupiłam chusteczki babydream w Rossmanie i nie jestem z nich zadowolona. A co do pieluszek,to myślę ze niewiele je różni oprócz nazwy firmy.

Poleć forum