reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Produkty babydream

Patyczek91

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Październik 2010
Postów
127
Miasto
Grudziądz
Witam i przepraszam jeśli był gdzieś taki wątek, ale nie mogłam znaleźć :-(
Czy miała któraś z Pań do czynienia z produktami "babydream", które są sprzedawane w drogeriach ROSSMAN?
Chodzi mi czy np. kosmetyki z tej firmy nie powodują jakiegoś podrażnienia, uczulenia?
Nie ukrywam, że cena kusi do kupna.
Wolę już teraz się upewnić, w ogóle chciała bym już kupić co nieco maluszkowi, ale mam jeszcze sporo czasu. ;-)
Pozdrawiam ;)
 
reklama
również polecam od długiego czasu kupuję moim dzieciakom kosmetyki Baby dream i sa ok płyn do kąpieli nie wysusza skóry zel do mycia swietny ..powiem ze i pieluszki kupowałam i tez ok :)
 
ja moge tylko dodac, ze wszystkie produkty tej firmy, ale tylko te ktore braly udzial w niezaleznych testach produktow w niemczech, dostaly najwyzsza ocene - bardzo dobra. stoja wyzej niz hipp, pampers, penaten (to zalezy jaki produkt).
 
Witam,
Mam pytanko o chusteczki nawilżane babydream, które według was są najlepsze, najładniej pachną, są najlepsze na początek? Czy pieluchy babydream są dużo gorsze od oryginalnych pampersów?
 
reklama
Tutaj podobnie jak wszędzie,opinie będą bardzo podzielone. Osobiście raz kupiłam chusteczki babydream w Rossmanie i nie jestem z nich zadowolona. A co do pieluszek,to myślę ze niewiele je różni oprócz nazwy firmy.
 
Do góry