reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRODUKTY CANPOLa

Ja mam butelkę z Canpola. Pierwsze co, to zmieniłam smoczek, rzeczywiście te kałczukowe są do niczego, zwłaszcza u takiego malucha jak Julia, są po prostu za miękkie i moja mała się krztusiła przy jedzeniu. Poza tym z butelki zaczęła szybko odchodzic kalkomania ( mam taką zwykłą z misiem- znaczy teraz już bez misia ;D), no i zauważyłam, że pojawiły się w tworzywie żyłki pęknięć po wyparzaniu lub używaniu podgrzewacza, w każdym razie od wysokiej temperatury. Nożyczki też posiadam, kupione w komplecie z "gilotynką". Nie używam ani jednego ani drugiego, obcinam małej paznokcie takimi nożyczkami do wycinania skórek, niestety taką operację mogę wykonywać tylko jak mała śpi, bo mają ostre czubki.
 
reklama
Popieram opinię o nożyczkach,za to szczoteczki używam z powodzeniem, zabawki też są całkiem niezłe. Karolinka ma karuzelę z miśkami, które można odczepić i wyprać, melodyjka też bardzo jej się podoba.I fajne są gryzaki z płynem w środku, które można schłodzić żeby ulżyły przy ząbkowaniu.Mój mąż sprawdził na własnych zębach, że są nie do przegryzienia dla dziecka, a przy okazji przekonał się, że w środku jest zabarwiona woda. Karolina zajada ośmiornicę i sobie chwali.
 
agask, smacznego dla karolinki :)

dla meza tez ;)

znow w obronie, bo nawet nie zwrocilam uwagi, czego uzywam. kupuje wkladki laktacyjne z canpola i musze przyznac, ze maja jedna niewatpliwa zalete. cene. przynajmniej w 'moim' sklepie - 10 sztuk wiecej, niz w belli, a kosztuja nieco ponad 10zl. niby niewiele tej oszczednosci, ale w przypadku dlugiego stosowania oplaca sie.
 
kobiałki a co myslicie na temat mat edukacyjnych tej firmy. z tego co tam podpatrzyłam na stronkach int. to sa najtansze. Tylko czy tanie znaczy dobre. W sumie mamy same zabawki z Canpola i nie narzekam.
 
Ja mam taka mate... pstrokaty egzemplarz az oczy bola. Ale malej sie podoba. Plusem jest to ze zabawki mozna odczepic, ale tylko te wiszace, bo lezacych na macie juz nie. Tak jest w tej , ktora ma Hania
 
Faktycznie nożyczki są beznadziejne ale za to laktator jest w porządku co do butelek to ja kupiłam od razu z silikonowym smoczkiem na kształt piersi.....nie mogę narzekać
 
a ja lubię nozyczki canpola, inne próbowałam i tylko canpol, butelki tez, ale smoczki zmieniam na nuka, szczoteczki, zabawki, ogólnie podoba mi sie canpol - tani i solidny.
 
Z produktów dobrych mam jeszcze kubek treningowy (taki z jedną dziurką), ze składanym dziubkiem - jak się dziubek złoży, to nie kapie. Kubek jest ładny, funkcjonalny i Filip lubi z niego pić, uczy się na nim pić z szybszym przepływem.

pozdrawiam
nikita
 
kupuję zabawki tej firmy i nie tylko... mamy też szczoteczkę do masażu dziąsełek, termometr, butelki, smoczki.... i uważam CANPOLa za pożądną firmę ale co do nożyczek to się z wami zgadzam są straszne.....

im0004086mb.jpg
 
reklama
Do góry