reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRODUKTY CANPOLa

zakupiłam szelki CANPOLa są dobre można nimi przypiąć malucha w wózku mają jeszcze dodatkowo pasek więc jak maluch podrośnie to można za pomocą paska prowadzić go jak szczeniaczka na smyczy :laugh: ;D badzo praktyczne.
 
reklama
Mamy sporo rzeczy canpola, rewelacyjne są butelki samosterylizujące się, nie trzeba już mieć sterylizatora, poza tym super są szczoteczki do ząbków. Nozyczek nie używam, za to od początku stosuję canpolowską obcinaczkę. Słabe są szczotki do mycia butelek i smoczków, niemal natychmiast mi się urwał drut i myje kawałkiem.
Grzechotki i gryzaczki sa oki.
 
My też mamy matę edukacyjną - okrągłą dla odmiany, całkiem fajna - małuszek interesuje się nią od drugiego miesiąca życia i tylko mu zabawki zmieniamy.
 
minka76 pisze:
Mamy sporo rzeczy canpola, rewelacyjne są butelki samosterylizujące się, nie trzeba już mieć sterylizatora, poza tym super są szczoteczki do ząbków. Nozyczek nie używam, za to od początku stosuję canpolowską obcinaczkę. Słabe są szczotki do mycia butelek i smoczków, niemal natychmiast mi się urwał drut i myje kawałkiem.
Grzechotki i gryzaczki sa oki.
sa takie butelki???????
jak to dziala??????
 
Ja jestem "zachwycona" sztućcami
2-581.jpg

super mi się nimi karmi, przetestowałam już kilka, różnych firm i uważam że te dla mojej małej sa najlepsze. Jak już sama zacznie próbować to wymienie je na inne
 
a nie wiem, bo kupiła je teściowa, ale wiem, że w zwykłym markecie, wiec cena chyba nieduża. Dowiem się i dam znać
 
ja dostalam takie do podgrzewacza-za darmo:D
a do sciagacza pokarmu dostalam takie 2 male lyzeczki-tez canpola
Maksiu dostaje na nich lekarstwa
 
reklama
Do góry