reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRODUKTY CANPOLa

odradzam krązki laktacyjne tej firmy. Sa tragczne!!!! Maja bardzo szorstkie wykończenie o ostrych krawędziach. Tak drazniły skórę, że musiałam z nich zrezygnować i poszły do kosza.
 
reklama
A ja odradzam wszelakie grzechotki tej firmy!!!Farba schodzi platami!!!SZOK!!!Powiedzialam sobie ze nigdy wiecej tego badziewia nie kupie....I wyobrazcie sobie ze nawet z gryzakow(takie z grzechotka)tez farba schodzi!!!
 
Ivonek musiałaś fatalnie trafić. Z grzechotek mojej Julki nie schodzi farba, w ogóle w szoku jestem, że to możliwe, te grzechotki, które my mamy są w całości wykonane z kolorowego plastiku, nie pokrywanego niczym. Co do gryzaków, to mamy wodne, są mocne, próbowałam na własnych zębach ;) ale mają nieporęczne kształty, Julka nie jest w stanie sobie tego do buzi wpakować, żeby pogryźć sobie (mamy dwa "precelki" i jeden "samochodzik")...może jak będzie troche starsza, to będą jak znalazł ;D
 
Mój synuś miał swego czasu jeden gryzaczek Canpola - samochodzik. Już po paru dniach udało mu się wygryźć małą dziurkę i wypić trochę tego płynu ze środka. Co prawda płyn nieszkodliwy, ale jednak coś takiego nie miało prawa się zdarzyć!! Miał ten gryzak ledwie pięć dni!
pozdrawiam
nikita
 
A ja uzywalam butelki Aventu i odkrylam,ze pasuje do niej smoczek z Canpola serii Balonik.Zaoszczedzilam troche pieniedzy.Natomiast butelka Balonik przerobiona na kubeczek ma stanowczo za waskie uchwyty.Zle sie dziecku trzyma taki kubek.Popieram natomiast opinie o tej fatalnej gruszce z grubym koncem.Totalny niewypal.
 
my używamy gryzaczków wodnych-te z grzechotkami - kształty nie co zbyt duże zeby mala sobie to wlozyc do buzi,za to te tylko z plynem-jak najbardziej polecam

mamy tez mate edukacyjna-niedzwiadek-bo jest tam najwiecej atrakcji dla dziecka
mala ma juz 8 miesiecy,a ciagle lubi sie na niej bawic
zawieszam jej na palakach ulubione zabawki
 
Ja też uwielbiam te sztućce,są rewelacyjne,zwłaszcza widelczyk,który jest wyprofilowany jak łyżeczka i na pewno nie zrobi krzywdy.Moja córa zajada nimi sama i nie mam obaw,że coś sobie zrobi.
I faktycznie są tanie,też nie pamiętam dokładnie ceny ale na pewno nie przekracza 20 zł.
 
My też używamy Canpola. Jestem bardzo zadowolona z miękkiej silikonowej łyżeczki, super sprawa dla takiego maluszka, poza tym smoczek anatomiczny kauczukowy, laktator, biały, miękki ustnik do butelek (jestem na etapie testowania), pojemnik na smoczki.Mamy też kostkę edukacyjną z dzwoneczkiem w środku - rewelacja synek bardzo lubi sie nią bawić, na grzechotki też nie możemy narzekać. Nie jestem zadowolona z butelek dołączonych do laktatora. Po pewnym czasie pękają niestety (albo ja mam za duzo siły;)) poza tym koszmarnie schodzi z nich farba, z misia na butelce już nic nie zostało.
 
reklama
My mamy matę Canpola taką z Misiami odradzam, ogólnie mały ją uwielbiał, jeśli chodzi o kolory i zabawki ok, ale materiał w pałąkach za cienki i wyszły te bolce po półroku normalnego użytkowania, przecież wiadomo że leżące dziecko nic z tą matą nie robiło, moja koleżanka ma też matę Canpola i dokłądnie ta sama wada.
Pokażę wam o co mi chodzi bo robiłam fotki ostatnio, będę ją naprawiać i chciałam uwiecznić co było przed zepsute jak będę ją sprzedawać dla jasności:
 
Do góry