reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRODUKTY CANPOLa

Po za tym mam karuzelke Canpola mały ją uwielbia i do dzisiaj wisi ona nad jego łóżeczkiem, chyba powinnam zacząć go z nia rozstawać ale on uwielbia te misie ściąga je sobie i się nimi bawi
 
reklama
a ja z mata nie mam jak narazie zadnego problemu :)
od niedawna też uzywamy sztućców canpola,co tu duzo mówić-sa nie drogie,ale jeszcze nie wiem jak się bedą sprawowały bo chyba zbyt krótko je mamy
 
Myśle że firma Canapol Babies jest bardzo dobrą firmą a dostępne produkty nie są tak drogie jak chicco czy fisher price byłam bardzo zadowolona z Maty edukacyjnej- takiej z owieczką:tak: i Karuzeli z pozytywką-słoneczko z kolorwymi zwierzątkami choć była odrobine przygłośna;-)
 
Produkty Canpola to jest komoletna porazka!!!!
Krzywe smoczki, kubek niby niekapek, i tak mogłabym wymieniac pewnie dojutra.
Odradzam wszystkim produkty tej firmy!!!!!!!
A jak juz ktos tu wspomnial jedyna ich zaleta moze byc jedynie cena, ale jak wiadomo tanie produkty sa zazwyczaj wielkim shitem i tak jest z Canpolem!!!!!!!
 
A jak juz ktos tu wspomnial jedyna ich zaleta moze byc jedynie cena, ale jak wiadomo tanie produkty sa zazwyczaj wielkim shitem i tak jest z Canpolem!!!!!!!




"Ten ktoś" ma troszke więcej klamotów tej firmy i to nie koniecznie akcesoria do karmienia...ale wiedz że niekoniecznie każdego stac na rzeczy z wyższej półki :zawstydzona/y: odradzasz wszystko aczkolwiek wszystkiego z pewnością nie wypróbowałaś :-D:-D:-Dwięc nie odradzaj pochopnie
 
Ostatnia edycja:
Jak mnie nazwałaś "Ten Ktoś" nie kupuje tych gówien jakim jest Canpol!!!!!!!!!!
Pisze co myśle a produktów tej firmy nie zamierzam uzywać!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Weź Kochaniutka naucz się czytać ze zrozumienien to tak wiele nie kosztuje nikt nie stoi nad Tobą z pałą i nie każe Ci tego kupować pozatem znasz inne wyrazy niz "shit" i "*****" bo tu nikt takim słownictwem na forum nie operuje te wykrzykniki wsadz sobie wiesz gdzie..... :rolleyes: ale rozumiem jesteś ponad to :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry