reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRODUKTY CANPOLa

Ziu_ta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2005
Postów
2 082
1. Nozyczki - stanowczo odradzam, są zbyt "grube". W dodatku troche jakby przyrdzewiały !!! :o mimo, ze przed każdym użyciem przecierałam spirytusem. Zakupiłam Baby One - są super.

2. Termometr do kapieli - po miesiacu się rozleciał. Na szczęscie juz mamy wprawe i mamy metode na "łokieć" ;D
 
reklama
podpisuję się - nożyczki nadają się swietnie jedynie do obcinania plastików, na których dyndają ceny przy ubrankach. u rączek jeszcze jakoś to idzie, ale u nożek obcięcie pazurków jest niemożliwe!
 
Zgadzam się z tymi nożyczkami, beznadziejne! :( Jak ktoś mógł wymyśleć tak grube nożyczki do tak maleńkich paznokci? Ja od początku używam obcinacza firmy Gerber i jestem bardzo zadowolona. :)
 
Zgadzam się co do nożyczek i termometra też - nasz też się rozpadł.Jedyne co używamy z tego typu zestawów, to obcinak do paznokietków u nóg - ten zdaje egzamin

pozdr
nikita
 
Z Canpola odradzam torbę do wózka (taką na rzeczy dla niemowląt). Jest z tworzywa (taki plastik-guma) i wglądała bardzo solodnie. Kosztowała też niemało - ok. 60 zł. Widziałam je w trzech kolorach - różową, niebieską i zieloną (wszystkie w kwiatuszki). Miała fajne bajery - matę do przewijania, plastikową torebkę na brudne pieluchy, wolne małe kieszonki na zewnątrz - np. na butelkę czy komórkę, przegródki na butelki itp. Byłaby naprawdę świetna.... gdyby nie rozpadła sie po miesiącu. Po prostu to tworzywo popękało na szwach. Początkowo podkleiłam to taśmą, ale zaraz puściło w innych miejscach.
Myślałam, że to dlatego, że zbyt ją wypychałam. Ale niedługo potem to samo stało się z taką samą torbą u mojego brata. Tyle że tamta była mało eksploatowana. Jej nie wypychali, a i tak popękała. Po prostu lipa. W dodatku za te piniądze.

Ale nie wszystko z Canpola jest takie kiepskie. Bardzo lubię smoczki (uspokajające) "Balonik", zresztą te do butelek też. W porównaniu do innych firm są dużo tańsze (w porównianiu do NUKa nawet o połowę). Tak samo butelki. Używam już 2,5 roku i cały czas dobrze mi służą.
 
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:szczoteczka+grzebyczek - szczoteczce odpadła rączka przy pierwszym upadku, a Piotruś przygryzł kiedyś ząbki w grzebyczku i wyobraźcie sobie że odpadły aż cztery to cud że ich nie połknął, termometr też do d.... po drugiej kąpieli się rozpadł ogólnie firma podpadła mi na całej lini i wystrzegam się jej jak diabła :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
zgadzam sie ze nie wszysttkie prod canpola sa beeee. Uzywam ich smoczków i odciagacz tez mam tej firmy. na to nie narzekam
 
Ja z Canpola odradzam jak wszystkie dziewczyny nożyczki do obcinania paznokietek oraz smoczki do butelek - są miekkie i nie odpowietrzają się tak jak powinny.
 
reklama
to ja stanę prawie w obronie firmy ;) młody ma takiego słonika-grzechotkę na rękę i bardzo go lubi. to nic, że po praniu trochę słonik głos stracił, i tak jest fajny ;)
 
Do góry