reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Produkty firmy LOVI - macie, polecacie, co sądzicie??

Dave

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2013
Postów
19
Ostatnio wpadły mi w łapki różne produkty firmy LOVI i przyznam, że gdybym wcześnie się zetknęła z tą marką, na stałe zagościła by u nas.

Obecnie laktator LOVI Prolactis jest dla mnie sprzętem numer 1.

Czy macie jakieś produkty tej firmy? Co możecie jeszcze polecić??
 
reklama
Słyszałam o tej firmie, ale nigdy nie korzystałam bo jestem wierna Aventowi:) Od samego początku moja Weronika używała butli i smoków Aventa a potem nie chciałam już jej tego zmieniać, bo po co. Reszta „osprzętu” też się sprawdziła.
 
Ja właśnie miałam podobnie. Córka "rosła" z Aventem, ale szczerze powiem Wam, że odkąd mam LOVI uważam, że jest to porządna firma. I to laktator, jak i kubek nekapek, czy wkładki laktacyjne. Gdybym poznała ją wcześniej, myślę że stanowiła by nasze podstawowe wyposażenie.
Teraz jest synek i on właśnie będzie zaprzyjaźniony z produktami LOVI:)

Ostatnio laktator działa w nocy. Mały opija zawsze tylko jedną pierś, nie chcę tej drugiej tak długo trzymać i odciągam.
Wieczorem przygotowuję sprzęt i w nocy niecałe 10 minut i jest po sprawie:)
 
Ja Lovi znam i cenię :tak:
No a laktatorem Lovi Prolactis nieźle podnieśli poprzeczkę innym firmom. Polecam!
 
Z tego nie korzystałam, ale jak szukasz kubka, to jest taki watek na forum testowym, gdzie warto zerknąć. Co prawda dotyczy innego kubka, ale jak poczytasz opinie innych mam to będziesz wiedziała na co zwracać uwagę przy kupnie:)
 
Ja chyba całkiem przekonam się do tej firmy. Mam laktator, butelki, smoczki, wkładki laktacyjne - i wszystko przyjęło się u nas super. Syn nie miał problemu z zaakceptowaniem smoczków (czy to uspokajających, czy tych w butelce). Laktator - można by się rozpisywać. Naprawdę polecam.
 
Witam, mój trzymiesięczny synek uwielbia trójprzepływowe smoczki Lovi - teraz znielubił butelki TT i pokochał Lovi. Mamy jedną zwykłą, a drugą samo sterylizującą się i uważam, że są świetne, łatwe do mycia, dobrej jakości materiał i duży wybór smoczków - ceny smoków i butli też całkiem sympatyczne w porównaniu z TT np. lub Aventem, którego mamy smoczki uspokajające i synuś je bardzo lubi.
 
reklama
dla mnie LOVI to taka tańsza kopia Aventa. Jest system, że wszystko pasuje do wszystkiego i duży wybór akcesoriów. Na pewno mam sprawdzony laktator, butelkę samosterylizującą i kubek 360 stopni. Akurat ten ostatni jest genialny, więc polecam bardzo.
 
Do góry