reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Produkty firmy LOVI - macie, polecacie, co sądzicie??

Ja skompletowałam ładny zestaw z LOVI. U nas królują smoczki, butelki, kubeczki a laktator był numerem jeden!!
Według mnie bardzo porządna firma!! Warta polecenia mamusiom:)
 
reklama
Ja polecam butelki firmy lovi. Bardzo fajne, z szeroką szyjką więc łatwe do umycia, smoczek super - leci ani za szybko ani za wolno. Małej bardzo podpasowały, skończyło się rzucanie przy jedzeniu
Polecam również wkładki laktacyjne - Dla mnie najważniejsze było to, że nie przyklejają się do sutków, nie przeciekają, są bardzo chłonne, mimo, że cienkie i doskonale trzymają się w biustonoszu.
 
Ja używałam kilku ich produktów.
Najpierw laktator ręczny- super, najlepszy z trzech jakie miałam, bo ściąganie nie bolało ani w przypadku piersi ani w przypadku ręki.
Potem laktator elektryczny- mój faworyt. Ściąga super jak medela mini elektric, ale ma jeszcze parę bajerów, które wysuwają go na prowadzenie. No i jest ładniejszy :-p
Butelka- butelka super- fajnie się czyści- ten plastik jest pod tym względem wyjątkowy, bo jakoś tłuste mleko się go bardzo nie trzyma. Tylko młoda nie polubiła smoczka od flaszki. Chyba przepływ za duży. Przydałby się smoczek dla wcześniaków.
Smoczki uspokajające- bardzo polubiła i woli od tych, które używaliśmy,
A zaraz testujemy kubek niekapek- pewnie też będzie fajny.
 
Lovi wypuscilo ostatnio nowe smoczki do butelek super vent i sa rewelacyjne bo w koncu sie nie zasysaja:) maja inny system odpowietrzania niz te stare i dziala bez zarzutu. Bardzo sie ciesze bo to nasze ulubione butelki. Medical lubie najbardziej bo jest niezniszczalna a poza tym wole niebieski kolor niz ten roz;-)
 
Ja posiadam butelki lovi. Medical+ oraz aktywne ssanie. Obydwie butelki podpasowały mojemu dziecku. Maja fajny kształt super smoczki dynamiczne, które sprzyjają naturalnemu karmieniu. Z obu butelek jestem bardzo zadowolona, szczególnie z systemu super vent .
 
Moje zdanie także jest bardzo pozytywne,uważam że jakość ich produktów w stosunku do ceny jest na odpowiednim poziomie. dla niektórych może wydać się to trochę drogie,ale warto niż kupować najtańsze podróbki.
 
Ja również polecam lovi medical. Bardzo fajna butelka, podpasowała mojej córce. Przy tej butelce dziecko przestało się krztusić i przestała ulewać. Poza tym butelka ma fajny kształt, łatwo ją trzymać w rękach, łatwo ją utrzymać w czystości.
Aktywne ssanie się u nas nie sprawdziło
 
A gdzie kupowałaś oraz w jakiej cenie jeżeli mogę zapytać? Bo to bardzo ważna informacja dla wszystkich początkujących mam,które szukają ich produktów w niższej cenie.
 
reklama
Do góry