reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Produkty firmy LOVI - macie, polecacie, co sądzicie??

Ja może nie korzystam ze wszystkich akcesoriów Lovi,ale ze zdecydowanej większości i również mogę polecić bo są dobrej jakości i cenowo też prezentują się rozsądnie,warto poszukać ich w sklepach internetowych.
 
reklama
zaczęłam od wkładek laktacyjnych lovi - są duże i chłonne

później dostałam laktator lovi prolactis.
i innego nie chcę. ten odciąga szybko i sprawnie. bez wzgledu na to czy to nawał czy stymulacja piersi. robi to bezboleśnie.
tylko troche głośno
 
jeżeli chodzi o produkty lovi to zakupiłam kubeczek z serii retro 360 stopni, bardzo dobry produkt - dziecku się podoba jak na razie;) kubeczek stabilny, dobrze trzyma się go w raczkach, nie ma szans żeby coś się wylało no i charakterystyczne wąsy dodają uroku kubeczkowi. Dla mnie na wielki plus
 
Z produktow Lovi genialny jest laktator Prolactis, dziala podlaczony do gniazdka albo na baterie ale mozna tez uzywac go w wersji recznej. Ja z lenistwa uzywam tylko wersji elektrycznej ;) sciaga pokarm szybko sprawnie i calkowicie bezbolesnie. Nie jest tez specjalnie glosny:) szczerze polecam.
 
polecam również butelki aktywne ssanie. Michałek, "piersiowe" dziecko, załapał od pierwszego razu. Co prawda z butelki karmię sporadycznie, ale nie zaburza to ssania piersi. Butelka łatwa do mycia, z szeroką szyjką. Co do smoczka - smoczek nr 1 ma chyba troszkę za mały otwór. Michał pił mleczko 150 ml przez ponad pół godz. Przez ten cały czas ssał, ale leciało strasznie powoli (mleko odciągnięte z piersi).
Z kolei smoczek trójprzepływowy - 120 ml mm+łyżeczka kleiku ryżowego wypite w 2 min (na "1"), więc chyba trochę za szybko.
 
Ja mam z Lovi Laktator Prolactis, jest super :) Świetnie odciąga mleko, jest bezbolesny. Oprócz tego używamy też butelek Lovi Aktywne Ssanie Super Vent, które są fantastyczne. Nie zaburzają karmienia piersią, nie matowieją, miarka się nie wyciera. Synek lubi je najbardziej, choć miał do dyspozycji jeszcze 3 innych firm. Mam do tych butelek szczotkę do czyszczenia. Fajnie wygląda więc wisi w kuchni na widoku. Włos z niej nie wypada i nie mierzwi się. Dokładnie czyści wszystkie zakamarki butelek, a silikonowa końcówka jest świetna do smoczków. Używamy też żelowego podgrzewacza i z niego chyba jestem zadowolona najbardziej jeśli chodzi o Lovi. Wystarczy w wolnej chwili zagotować go w wodzie. Tak przygotowany może leżeć nawet kilka dni. Gdy potrzebujemy podgrzać, wciskamy Start i po 15-20 minutach mamy ciepłe mleczko. Trzyma temperaturę nawet ponad 2 godziny. Generalnie z produktów Lovi jestem bardzo zadowolona i polecam je każdej mamie :)
 
Wkładki były niezastąpione :) Ogólnie uważam, że bardzo dobra marka, dobre mają produkty. I ceny równie przystępne, także polecam, jeżeli nad czymś sie zastanawiacie, to lepiej się skusić.
 
Mam podobne zdanie,również posiadam wkładki laktacyjne Lovi i jestem bardzo zadowolona,jakość wykonania na wysokim poziomie,a cenowo też wygląda to bardzo rozsądnie wiec warto:)
 
Dostałam od marki Lovi na testy zarówno laktator jak i wkładki. Obydwa produkty rewelacyjne. Wkładki były niezastąpionym atrybutem przy wyjściach z małym na miasto. Nie przesuwaly się, pochłanialy ładnie mleko.
Laktator to cudo,szybko o bezboleśnie odciaga mleko które później może podać mąż czy partner a my mamy czas dla siebie! Super!!
 
reklama
my mamy kubeczki retro - dla starszego synka polecam! bo uczą dziecko do picia w późniejszym czasie ze szklanki, a dla malutkiego buteleczkę aktywne ssanie ;)dużo czytałam o tej butelce i naprawdę jest super. Szybko mała przystosowała się do niej no i nie krztusi się podczas picia, swobodnie oddycha więc my się nie boimy że coś jej się stanie. Butelka sama w sobie poręczna, nic jak dotąd nie odpada, nie odkleja się, nie zmywa więc jestem zadowolona :)
 
Do góry