reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Profilaktyczne buty z polecenia kolezanki dla zdrowego dziecka 1,5 rocznego?

Rozwiązania
0
Moja coreczka ma prawie poltora roku. Ostatnio bylam z nia i kolezanka na zakupach w galerii bo chcialam jej kupic nowe buciki. Myslalam o jakis zwyczajnych niedrogich, podobalo mi sie kilka modeli ale kolezanka wszystkie mi odradzala ( jest bardziej doswiadczona mama). A to ze byly za miekkie, a to ze zapiętek nie byl dosc sztywny i w koncu zadnych nie kupilysmy. Poczytalam troche w necie i moze faktycznie ona ma racje i powinnam kupic buty profilaktyczne, takie jak z Memo? Co o nich myslicie? Zaznaczam ze corcia nie ma problemow ortopedycznych

reklama

noirel

Fanka BB :)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
ja stawiam na obuwie Memo,jest najlepiej wyprofilowane do rozwijającej się stopy małego dziecka

santopelek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
uważam, że buciki powinny być w miarę porządne, dobrze wyprofilowane itp
ale powinny byc też wygodne
my kiedyś, z polecenia lekarki, kupiliśmy takie usztywniane za kostkę, młody sie w tych butach potykał o własne nogi (właśnie profilaktyczne, przystosowane do dołożenia specjalistycznych wkładek ortopedycznych)
nie ma co przesadzac z profilaktycznymi bo te nosza dzieci, które faktycznie mają jakies problemy z nóżkami

Rozwiązania
0
nie znam tych butów Memo, ale uważam, że z jednej strony nie ma co dziecku szajsu na nogi zakładać, a z drugiej strony pytanie czy warto wydawać dużo kasy na buty z których dziecko zaraz wyrośnie
Ja jednak mimo wszystko, przede wszystkim ceny - proponowała zakupić dla dziecka buciki lepszej jakości, co niestety wiąże się z wysoką ceną... nie warto ryzykować problemów ortopedycznych.

MajeczkaPL

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
ja sądze, ze kupowanie dziecku butów specjalistycznych, jesli jest zdrowe nie ma sensu, my mamy buty bartek, zdrowe, z certyfikatami, odpowiednio wyprofilowane itp.

amanda14

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nigdy w życiu ! Po co masz pchać zdrowe stópki swojego dziecka w jakieś buciory? Jak już chcesz, żeby Twoje dziecko miało porządne buty to kup np. w Ryłko. Tam mają dobre buty i zdrowe dla stóp. Skoro córa nie ma problemów ortopedycznych to po prostu kup jej buty z dobrej, sprawdzonej firmy

Rozwiązania
1
dla mnie to wszystko jedno.. jesli dziecku się wygodnie w butach chodzi to i w biedrze moge kupić :)

amanda14

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Buty ortopedyczne powinno się kupować dzieciom, które mają już jakąś wadę, a nie zdrowym maluchom !

reklama

Tola81

Fanka BB :)
Miasto
Sudety/ Kraków
Rozwiązania
0
ja sądze, ze kupowanie dziecku butów specjalistycznych, jesli jest zdrowe nie ma sensu, my mamy buty bartek, zdrowe, z certyfikatami, odpowiednio wyprofilowane itp.
U bartka cala kolekcja bazyje na jednej parze wyprofilowanych. Jakie ti sa certyfikaty o ktorych piszesz?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Programy profilaktyczne dla dzieciaków Legionowo 0
zgred Dzieci - badania profilaktyczne, szczepienia, pielęgnacja Dzieci urodzone w maju 2007 827
Biedroneczka83 Alergia na buty i trawę Rozwój i zabawy 3
Elencza Pierwsze buty (8 miesięcy) Potrzebuję porady 30
O Buty do przedszkola Przedszkolaki 1
sylwkaq90 Buty dla dzieci - Zielona Góra Zielona Góra 1
A Pierwsze buty. Potrzebuję porady 8
T Buty do nauki chodzenia Potrzebuję porady 11
pahero Pierwsze buty Potrzebuję porady 19
B Wiosenno-jesienne buty bartek dla chłopca, rozm. 26 Ogłoszenia - Wrocław 0
M buty Zdrowie 5
A Buty za kostkę czy przed? Zdrowe dziecko 8
C Pierwsze buty- jakie warto kupic? Wcześniaki 15
kati83 Pierwsze buty - kiedykupić, jakie i gdzie Dzieci urodzone w czerwcu 2011 359
M Chodzenie w domu - papcie, buty, skarpety? Porady - rozwój i zdrowie dzieci 2
Wiolcia_6 Dodatki - biżuteria, buty, torebki Modowe porady i inspiracje... 133
M Pierwsze buty Dzieci urodzone w czerwcu 2010 7
K Buty!!! Roczniaki i dwulatki 5
A Buty - pierwsze kroki Zdrowie 7
K Tupot małych stóp:) i nie chodzi tu o buty:) Zdrowie 8
Gośk@ Dlaczego buty ze sztywna pietka i kiedy?? Zdrowie 10
ola652 odpowiednie buty ? Zdrowie 6
Zabka77 Zimowe buty i skarpetki i ciepłe nóżki Roczniaki i dwulatki 11
MADZIA jakie buty?????????? Dzieci urodzone w sierpniu 2005 9
P Położna godna polecenia - Kraków Kraków 1
M GADŻETY - z polecenia Niemowlaki 19
E Sklep godny polecenia Kraków Potrzebuję porady 0
A Godni polecenia - Gliwice Poleć szpital, lekarza, położną 6
P Ginekolog godny polecenia - Białystok Potrzebuję porady 5
Miciur-ka lutówki w kuchni - przepisy godne polecenia :) Dzieci urodzone w lutym 2017 80
lucere książki warte polecenia Dzieci urodzone w grudniu 2013 64
karolinaaa Firma wykonująca meble na wymiar z polecenia! Ogłoszenia Szczecin 3
Y ZABAWKI godne polecenia. Czyli co kupić na prezent dla bliźniaków, trojaków i..... Mamusie bliźniat, trojaczków i... 34
Qlfon Filmy godne polecenia. Dzieci urodzone w kwietniu 2011 6
J jakie mleko jest godne polecenia? Żywienie 54
mamaBartoszka śmieszne zdjęcia dzieciaczków - konkurs godny polecenia Roczniaki i dwulatki 2
Izabelka Filmy godne polecenia Dzieci urodzone w lipcu 2008 70
zgred Lekarze godni polecenia, przychodnie itp (albo godni odradzenia....) Trójmiasto 22
A Lekarz z polecenia. Szczecin 216
P Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia? Poleć szpital, lekarza, położną 163