reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron w 5tc

Syla1304

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Maj 2021
Postów
93
Cześć! Dziewczyny, proszę Was o rade a więc po wielu miesiącach staran zobaczyłam w poniedziałek 2 kreski na teście, w środę poszlam na betę która wyniosła 103 oraz na progesteron który wyszedł 16.20. Dziś powtórzyłam badania i o ile beta pięknie rośnie (wynik z dziś 236) to progesteron tylko 16.44. Wizytę u lekarza mam dopiero 25.11 i nie wiem co robić czy przyspieszyć wizytę czy spokojnie poczekać? Ten progesteron nie jest za mały?
 
reklama
Hej ja 5+3 tez dzis robilam peogesteron i mam 20. poczekam na spokojnie do wizyty ktora mam 22. Mysle ze jakbym miala 10 lub ponizej wtedy bym dopiero siegnela po proga a tak to od 15 w gore mysle ze jest ok. Wiadomo najlepiej to by bylo miec 30 :-))
 
Hej dziewczyny. Mój pierwszy pomiar progesteronu to 11.3 ng w 4 tyg w 5 tyg spadł do 9.31 ng czy któraś tak miała i donosiła ciążę?
 
Hej dziewczyny. Mój pierwszy pomiar progesteronu to 11.3 ng w 4 tyg w 5 tyg spadł do 9.31 ng czy któraś tak miała i donosiła ciążę?
O ile dobrze pamiętam to masz dzisiaj wizytę. Nie stresuj się na zapas, na pewno wszystko Ci dzisiaj wytłumaczy 😉 jeśli uzna, że jest za niski na pewno zleci suplementację.
 
reklama
Do góry