reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Program 500➕

Dołączył(a)
7 Marzec 2016
Postów
1
Witam.
Jako jedna z wielu mam pytanie dotyczące Programu 500➕. Interesuje mnie jakie dokumenty musze przygotowac zeby uzyskac pomoc na obydwoje dzieci? Sama wychowuje dwojke dzieciaczkow i nie bylam w zwiazku formalnym. Na pierwsze dziecko ustalone sa sadownie alimenty 350zl na drugie bez sadu 800zl. Aktualnie jestem na bezplatnym urlopie wychowawczym poniewaz nie mam zadnej pomocy przy opiece nad dziecmi. Zyjemy tylko z tych alimentow i to sa moje jedyne jesli mozna tak nazwac, dochody. Jak mam udokumentowac swoja sytuacje zeby uzyskac doplate na obydwoje dzieci?
 
reklama
Do góry