reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

  A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

PROGRAM TERAPEUTYCZNO-PRZEDSZKOLNY MAGICZNA BUSOLA - ZAPISY na rok 2014/2015

Sotis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2010
Postów
16
Rozwiązania
0
PROGRAM TERAPEUTYCZNO-PRZEDSZKOLNY
MAGICZNA BUSOLA

ZAPISY na rok 2014/2015
zapisy prowadzimy również przez cały rok


Program terapeutyczno-przedszkolny Magiczna Busola, przeznaczony jest dla dzieci ze spektrum autyzmu w wieku od 2,5 do 8 lat. Wszystkie dzieci objęte są opieką interdyscyplinarnego Zespołu Specjalistów. W trakcie codziennych zajęć terapeutycznych – zarówno indywidualnych jak i grupowych kładziemy nacisk na rozwój kompetencji społecznych i komunikacyjnych, relacji rówieśniczych, naukę wspólnej zabawy oraz samodzielność.
Magiczna Busola to pierwszy prywatny Program Terapeutyczno-Przedszkolny oparty o światowe metody o zweryfikowanej naukowo skuteczności. Metodyka programu jest opracowana w oparciu o nasze ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu intensywnej, wczesnej interwencji terapeutycznej dla dzieci z autyzmem oraz nieustanną wspólną pracę Zespołu Naukowo-Badawczego jak również Zespołu Specjalistów (psychologów, pedagogów, logopedów, lekarzy).
Program Terapeutyczno-Przedszkolny Magiczna Busola spotyka się z ogromnym zainteresowaniem specjalistów z całego świata podczas m.in. Konferencji Autism Europe (Catania 2009, Budapeszt 2013).
W opinii wielu specjalistów uczestniczących w kongresie „Autisme en Europe” w Strasburgu w 2011 roku jest to jeden z najbardziej kompleksowych Programów Terapeutyczno-Przedszkolnych w Europie.


 • PRZYJAZNA ATMOSFERA
 • METODY O UDOWODNIONEJ NAUKOWO SKUTECZNOŚCI
 • PIERWSZE I JEDYNE W POLSCE PRZEDSZKOLE TERAPEUTYCZNE Z WŁASNYM
  ZESPOŁEM NAUKOWO-BADAWCZYM
 • INTERDYSCYPLINARNY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
 • CYKLICZNY POMIAR SKUTECZNOŚCI TERAPII
 • WSPARCIE RODZINY
 • WSPARCIE MEDYCZNE
 • PRZYGOTOWANIE DO INTEGRACJI

ZAPISY:
Warszawa - 695 599 799
Trójmiasto - 603 595 710
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry