reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Programy Terapeutyczno - Przedszkolne MAGICZNA BUSOLA - Zapisy na rok 2013/2014

Sotis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2010
Postów
16
Rozwiązania
0
PROGRAMY TERAPEUTYCZNO-PRZEDSZKOLNE
MAGICZNA BUSOLA

ZAPISY na rok 2013/2014

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA


Od 10 lat pomagamy dzieciom z autyzmem oraz dzieciom i młodzieży z Zespołem Aspergera. Pod naszą opieką jest ponad 150 dzieci w 6 ośrodkach w Polsce. Jesteśmy jednym z prekursorów wczesnej, intensywnej oraz kompleksowej terapii i edukacji dla dzieci z autyzmem.

Programy terapeutyczno-przedszkolne przeznaczone są dla dzieci z autyzmem w wieku od 2,5 do 8 lat, które wymagają bardzo zróżnicowanych oddziaływań. Poza zajęciami indywidualnymi dzieci uczestniczą w zajęciach z komunikacji i umiejętności społecznych, w grupie budowania relacji rówieśniczych i rozwoju umiejętności przedszkolnych oraz w treningu zabawy i samodzielności.
Jako niezwykle zbilansowany i urozmaicony, PROGRAM MAGICZNA BUSOLA spotkał się z ogromnym uznaniem i zainteresowaniem specjalistów z całego świata podczas IX Międzynarodowej Konferencji Autism–Europe w Catanii (Włochy) w 2010 roku oraz kongresu „Autisme en Europe” w Strasburgu (Francja) w 2011 roku.

SPÓJNE DZIAŁANIA ZESPOŁU SPECJALISTÓW
INTENSYWNE SPECJALISTYCZNE ODDZIAŁYWANIA 25 H/TYG.
TERAPIA PODSTAWOWA DOSTOSOWANA DO POTRZEB DZIECKA
TERAPIA INDYWIDUALNA I W MAŁYCH GRUPACH
JASNA STRUKTURA I POMOCE WIZUALNE
SYSTEMATYCZNY POMIAR POSTĘPÓW
NAUKA KOMUNIKACJI, MOWY I UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH
GENERALIZACJA I ZAPLANOWANE PRZEJŚCIE DO INTEGRACJI

Dla każdego dziecka tworzymy indywidualny program terapeutyczny.

W Programach Terapeutyczno-Przedszkolnych zawarte jest nasze całe doświadczenie terapeutyczne zebrane podczas ponad 10 lat intensywnej pracy z dziećmi z autyzmem. Dzięki współpracy specjalistów z kilku miast w Polsce, superwizjom, pracy naszych zespołów merytorycznych oraz kontaktom zagranicznym Program Magiczna Busola
jest cały czas rozwijany.



ZAPISY WARSZAWA
+48 695 599 799
magicznabusola@sotis.pl


WIĘCEJ NA WWW.SOTIS.PL ORAZ NA PORTALU Facebook
 
reklama
Do góry