reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Projekt balik w przedszkolu naszyfka.pl. Proszę mamy przedszkolaków o pomoc

naszyfka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Sierpień 2016
Postów
27
Nadszedł wrzesień, dzieci poszły do przedszkola, szkoły...Chciałabym skupić się na tych młodszych dzieciach, przed nami w przedszkolach baliki i tego będzie dotyczył mój projekt:) Niby do stycznia jeszcze daleko, ale jesienne wieczory chce na to poświęcić, stroję mają być kompletne ze szczegółami.
Proszę Was o pomoc, napiszcie mi proszę w komentarzu za co najchętniej przebrałyby się Wasze dzieci?
Wybiorę 4 najciekawsze moim zdaniem, które uszyję. Przez październik i listopad będę przygotowywać się do zaprezentowania Wam ich na moim blogu.
 
reklama

naszyfka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Sierpień 2016
Postów
27
Kiedyś pytałam Was o stroje karnawałowe dla Waszych dzieci, zaplanowałam projekt balik karnawałowy na listopad, październik, a tu proszę całkiem niespodziewanie po drodze powstały kostiumy na balik jesieni w przedszkolu:) Co sądzicie o lisku? Nowy wpis na blogu a tam dokładna prezentacja http://naszyfka.pl/lisek-kostium-na-balik-jesieni-w-przeds…/
Jeżeli Wam się podoba będzie mi bardzo miło jeśli udostępnicie dalej:)
 
Do góry