reklama

Projektowanie wnętrz w stylu skandynawskim

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez katens, 4 Kwiecień 2013.

1. katens

katens Początkująca w BB

2. happymum20

happymum20 Szczęśliwa mama Denniska

Pokoje są ładne ale jeśli o mnie chodzi to preferuje bardziej kolorowe pokoje dla dzieci

3. reklama
  4. katens

katens Początkująca w BB

Moja mama tak samo twierdzi, ale ja jakoś wolę jak jest w pokoju nieco inaczej - to już chyba kwestia gustów ;)

5. sill

sill Zaciekawiona BB

W letnim domu taki styl mogłabym zrobić, ale biel zimą to nie jest dobry pomysł. Musi być cieplej.

6. luna89

luna89 Fanka BB :)

Bardzo podoba mi się taki minimalizm i jasne wnętrza. Jestem jak najbardziej za :)

7. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ta ostatnia stylizacja jest świetna, połączenie bieli i drewna sprawia, że pokój będzie "rosnąć" razem z dzieckiem, nastolatek też mógłby przebywać w takim wnętrzu, tylko meble trzeba wymienić na większe ;-) Ja bardzo lubię styl skandynawski, uważam, że trzeba tylko umiejętnie dobrać dodatki, aby ożywić wnętrze :)

8. kusmir

kusmir Fanka BB :)

przepiękne! ja uwielbiam takie wnętrza w stylu skandynawskim :)

9. wiatraczek

wiatraczek Fanka BB :)

Mi podobają się niektóre tylko kolekcje z IKEA (też Skandynawia), ale osobiście wolę styl rustique;) Wiklina, surowe drewno, wyplatanki i gałganki, tkane na krosnach, firaneczki lniane i koronki, szydełkowe poduchy i bieżniki, ręczniki i pledy. To też skandynawskie.

10. reklama
  11. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Sama bym chciała taki pokoik:

:D

12. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Bardzo fajny ten dziecięcy pokoik. Ja również lubię dekoracje w taki deseń. Pomieszczenie jest jasne oraz przestrzenne. Ja sie tutaj pochwalę,że zamówiłam sobie w ostatnich dniach do sypialni takie kinkiety:
    kinkiet-192122-cm-e27-max-60w.jpg
    Z uwagi na to,że mam trochę mało miejsca aby postawić dwie szafki nocne z tradycyjnymi lampami. W Villa Decor jest spory katalog takich dekoracji w stylu skandynawskim: villadecor.pl/83-styl-skandynawski . Można sobie przejrzeć.

Poleć forum