reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prolaktyna poniżej normy po dostinexie

monika.monika

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Marzec 2022
Postów
16
Witam, moim problemem była zbyt wysoka prolaktyna, po miesiącu stosowania dostonexu odebrałam wyniki prolaktyny która jest poniżej normy wynik: 34,33 (norma 102,00 - 496,00). Czekam na okres który powinien pojawić się lada dzień ale w tym miesiącu nie mam żadnych objawów przed miesiączkowych ( piersi nie są powiększone, brzuch również nie boli) - ciąża wykluczona. Czy możliwe ze ma na to wpływ zbyt niska prolaktyna, oraz czy przy takiej prolaktynie możliwa jest owulacja w przyszłym cyklu? Tak bardzo chciałabym żeby przyszły cykl był w końcu normalny, aby wystąpiła owulacja :(
Czy ktoś miał podobnie i w końcu zobaczył upragnione dwie kreski po kuracji dostinexem?
 
reklama
Cześć, mam taką samą sytuacje właśnie. Prolaktyna prawie bliska 0, okres się spóźnia 1 dzień, ale ciąża wykluczona. Nie mam objawów okresu - czy możesz mi napisać co to u Ciebie było?
 
Cześć, mam taką samą sytuacje właśnie. Prolaktyna prawie bliska 0, okres się spóźnia 1 dzień, ale ciąża wykluczona. Nie mam objawów okresu - czy możesz mi napisać co to u Ciebie było?
Hej, u mnie to był albo cykl bezowulacyjny który się przedłużył bądź przesunięta owulacja. W każdym razie dalej się staramy, w zeszłym miesiącu miałam badanie drożności jajowodów, które wyszło dobrze- jajowody drożne.
 
Do góry