reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROLAKTYNA!!!

Motylekkk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
455
Dziewczyny kochane, powiedzcie proszę jaka mieliście przygodę z PROLAKTYNA? DŁUGO WAM ZAJĘLO ZAJŚCIE W CIĄŻĘ?

U MNIE POZIOM BARDZO WYSOKI. CZEKAM NA WIZYTĘ U LEKARZY.
 
reklama
reklama
Dziewczyny kochane, powiedzcie proszę jaka mieliście przygodę z PROLAKTYNA? DŁUGO WAM ZAJĘLO ZAJŚCIE W CIĄŻĘ?

U MNIE POZIOM BARDZO WYSOKI. CZEKAM NA WIZYTĘ U LEKARZY.

U mnie podwyższona prolaktyna została wykryta przypadkiem. Zaczęłam się źle czuć psychicznie, "odsunęłam się od męża", spadek libido, poprostu czułam że jakieś hormony zaczęły na mnie źle działać.. lekarz ginekolog polecił zrobić prolaktynę i TSH. Prolaktyna wyszła 886.7 a po godzinie 4809 więc też sporo. Od razu zapisałam się do endokrynologa. Mam 2 dzieci i na tamtą chwilę nie myślałam o dziecku więc lekarz powiedział że jak nie planuje to żeby się prolaktyna nie przejmować a zaczęliśmy leczyć tarczycę. Po 2 latach postanowiliśmy się postarać o 3 dziecko i zaskoczyło po jednym razie 🙈 więc nie wiem co się stało ale moja prolaktyna tutaj nie wpłynęła na zajście w ciążę 🤷 ale co przypadek to innaczej. Życzę powodzenia ✊
 
U mnie podwyższona prolaktyna została wykryta przypadkiem. Zaczęłam się źle czuć psychicznie, "odsunęłam się od męża", spadek libido, poprostu czułam że jakieś hormony zaczęły na mnie źle działać.. lekarz ginekolog polecił zrobić prolaktynę i TSH. Prolaktyna wyszła 886.7 a po godzinie 4809 więc też sporo. Od razu zapisałam się do endokrynologa. Mam 2 dzieci i na tamtą chwilę nie myślałam o dziecku więc lekarz powiedział że jak nie planuje to żeby się prolaktyna nie przejmować a zaczęliśmy leczyć tarczycę. Po 2 latach postanowiliśmy się postarać o 3 dziecko i zaskoczyło po jednym razie 🙈 więc nie wiem co się stało ale moja prolaktyna tutaj nie wpłynęła na zajście w ciążę 🤷 ale co przypadek to innaczej. Życzę powodzenia ✊
Ja mam tez chora tarczyce. Teraz wyniki Tsh to 1.90 tazke okej. Nie jest źle. Taka jest tez dobra na ciaze. Ale lepiej jakby było 1.5 np
 
reklama
Do góry