reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Promocja, okazja, przecena!

rjoanka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej,
Proponuję, żebyśmy wymieniały się tu informacjami o promocjach, obniżkach i przecenach i wyprzedażach na produkty, które są teraz w kręgu naszych zainteresować. W ten sposób może uda się nam wyposażyć siebie i maluszka nieco mniej rujnując domowy portfel.

Zacznę może od tego, że od dziś ciąg dalszy promocji w biedronce. Trochę mniej rzeczy dla noworodków niż poprzednio, więcej dla starszaków, ale może któraś coś sobie wypatrzy.

Mamy wiecej sposobow na dzieciece przygody - Gazetka - Biedronka.pl

Podaję jeszcze adres stronki, na której pozbierane są bieżące promocje artykułów dziecięcych.
PromoBaby.pl

A wczoraj idąc do kina widziałam na Smyku informacje o jakiejś przecenie. Niestety byliśmy nieco spóźnieni i nie mogłam się zatrzymać i doczytać na co konkretnie jest obniżka, Jeśli któraś będzie w centrum handlowym, proszę o weryfikację tej informacji.

Ps. Wątek podpatrzony u Majówek, nie mój pomysł.

reklama

Madziorrek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wczoraj byłam w PEPCO, i kupiłam kilka fajnych rzeczy w przecenie, polecam;)

aniaa79

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
polecam taki serwis z najświeższymi okazjami obniżek - dealmond.com
Jak wiele z nas często kupuję też tanio rzeczy używane i nowe w allegro i innych tego typu serwisach

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Promocja w internecie naszej firmy Mamy pracujące 8
B Przedłużanie rzęs 1:1 Kraków Promocja! Ogłoszenia - Kraków 0
E Promocja 2 sesje zdjeciowe w cenie 1, zapraszam Ogłoszenia - Łódź 0
E Promocja 2 sesje zdjeciowe w cenie 1, zapraszam Łódź 0
E PROMOCJA na dzieciece i ciazowe sesje zdjeciowe - Lodz Warszawa Łódź 0
E Wielka promocja - zdjecia dla mam z lodzi i warszawy Ogłoszenia - Łódź 0
E Wielka promocja - zdjecia dla mam z lodzi i warszawy Ogłoszenia - Warszawa 0
B Rodzinne i dziecięce sesje zdjęciowe. Jesienna Promocja! Ogłoszenia - Warszawa 0
R Promocja ksiązki "Jedz pysznie razem z dzieckiem" M.Makarowskiej spesjalistki DDTVN Ogłoszenia - Łódź 0
A Wielka promocja w Akademii Maluszka we Wrocławiu Ogłoszenia tylko tutaj 0
M Sesje zdjęciowe Twojego dziecka, rodziny! Świąteczna promocja trwa!:) Ogłoszenia - Warszawa 0
Kluska79 Żłobek katowice- PROMOCJA !!! Ogłoszenia tylko tutaj 1
K SESJE CIĄŻOWE, RODZINNE, DZIECIĘCE - promocja Ogłoszenia - Warszawa 0
chocolatequa suknia ślubna - okazja! Ogłoszenia - Warszawa 0
P SESJA zdjęciowa BRZUSZKOWA, NOWORODKOWA, RODZINNA kraków OKAZJA! Ogłoszenia - Kraków 0
Brodowscy.com ♥ niesamowita pamiatka dla Ciebie i dzieciątka :) sesja fotograficzna♥ OKAZJA 2012! ♥ Ogłoszenia - Trójmiasto 1
A Bilety do multikina 3D okazja Ogłoszenia Bydgoszcz 0
Do góry