reklama

Promocja w internecie naszej firmy

Temat na forum 'Mamy pracujące' rozpoczęty przez anecz_ka85, 29 Styczeń 2015.

 1. anecz_ka85

  anecz_ka85 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Drogie Mamy,
  prowadzące swoją działalność gospodarczą - chciałabym podziałać trochę z promocją swojej firmy w internecie. Czy wykorzystujecie narzędzia typu Facebook, Groupon, AdWords, FairSquare? Co o tym sądzicie? Macie w tym jakieś doświadczenia? Doradźcie coś :)
   
 2. baddor

  baddor Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Przede wszystkim nie zapominaj o tym, że to tylko jeden "kanał" promocji. Pomyśl o działaniach promocyjnych także poza Internetem. Początki są trudne, ale też bardzo satysfakcjonujące.
   
 3. reklama
 4. coveena

  coveena Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Racja, promocja w mediach społecznościowych to nie wszystko, choć w obecnych czasach to podstawa. Jeśli firma jest lokalna warto pomyśleć też o reklamie w prasie czy radiu.
   
 5. milen

  milen Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zdecydowanie warto wybrać Adwords, Facebook ads. Można jeszcze pomyśleć o Adkontekst albo NK. I oczywiście oferty we wszelkiego rodzaju zakupach grupowych. Natomiast pozostałe formy reklamy zależą od formy działalności. Jeśli ta działalność jest dostępna nie tylko w internecie, ale również w okolicy to w grę wchodzi klasyczna reklama bilbordy, prasa, ogłoszenia.
   
 6. LauraLis

  LauraLis Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wiele zależy od tego co to za działalność i na jakim obszarze jest prowadzona, a także konkurencji i ich aktywności.

  Czasami przy frazach lokalnych wystarczy trochę popracować nad stroną internetową i delikatnie ja wypromować ( np blogi tematycznie powiązane, serwisy społecznościowe itd )

  Adwords w niektórych przypadkach sprawdza się bardzo dobrze, ale jak mówię wiele zależy od branży i konkurencji.
   
 7. yaska

  yaska Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A jakie warunki do tego kredytu trzeba spełniać? Jakie mają oprocentowanie i opłaty? Marzy mi się rozbudowanie firmy, ale jednak staż prowadzenia działalności mam dość krótki i to mnie najczęściej przekreśla jeśli chodzi o kredyty.
   
 8. AnnaJagoda

  AnnaJagoda Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Sama skorzystałam z kredytu w Idea Banku, a konkretnie z Fair na 4,99%. Mam u nich konto firmowe Konto To Ja, a pieniądze potrzebne były mi na rozbudowę firmy, tez młodej. Wniosek składałam online, bez zaświadczeń i decyzję dostałam bardzo szybko. Potrzeba tylko historii kont firmowych z ostatnich sześciu miesięcy, a do takich informacji dziś praktycznie każdy ma dostęp na bieżąco, dodatkowych opłat związanych z kredytem nie ma, a oprocentowanie pod warunkiem wpływów na konto pozostaje na poziomie 4,99%. Moim zdaniem adekwatnie do nazwy - fair.
   
 9. yaska

  yaska Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki AnnaJagoda, brzmi dobrze:) Normalnie przez stronę ideabank.pl składa się ten wniosek?
   
 10. reklama
 11. AnnaJagoda

  AnnaJagoda Zaangażowana w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Sama składałam wniosek online przez stronę. W oddziale Idea Banku byłam tylko podpisać umowę kredytową, kiedy dostałam informację o przyznaniu kredytu. :) Ewentualnie mają też teraz ofertę karty kredytowej dla firm, gdybyś była zainteresowana takim rozwiązaniem.
   
 12. yaska

  yaska Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki Annajagoda, podpisałam już umowę w Idea Banku. Warunki naprawdę dobre, bałam się, że jak przyjdzie co do czego to już nie będzie tak kolorowo jak w ofercie na stronie, ale jednak nie. Wszystko jest ok, decyzję miałam tego samego dnia, teraz już kredyt uruchomiony. Bardzo dziękuję za polecenie :)
   

Poleć forum