reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE - dzielmy się informacjami

katjuszkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2013
Postów
1 923
Miasto
małopolskie
Po krótkiej konsultacji na wątku rozszerzania diety - nowy wątek - PROMOCJE
Jeżeli wiecie, że w jakimś sklepie jest aktualnie super promocja na np jedzonko, mleczko, pampki itp to wrzucajcie info tu.

Ja z mojej strony wrzucam to co już napisałam na rozszerzaniu diety:

W Rossmanie jest promocja na słoiczki z Hippa, Gerbera i BoboVity.
Mi wyszło z karta rossne po 2,83 szt.za marchewkę, brokul itp. Bo jest drugi słoiczek za pół ceny (Hipp i Bobovita) (tylko jako niewprawiona nie wiem czy to dobra cena...)

Jest też promocja na obiadki Gerbera 3 za cenę 2.

z tego co kojarzę to promocja jest do 8. lub 9. września
 
reklama
Po wczorajszych zakupach mogę podzielić się informacjami o promocjach.

Pampersy zielone activ baby są na promocji w Carrefourze - 84 zł za karton 150 sztuk rozmiar 3.
W Tesco też są i na to samo wychodzi, bo za karton 132 sztuki 3 płaciłam 72 zł, z tym że trzeba mieć kartę ClubCard.

W Tesco kaszki Bobovita 230 g są w cenie 18 zł za 3 sztuki.

W Carrefour są deserki Bobofrut 4 w cenie 3. Natomiast soki Bobofrut 5 w cenie 4.
 
reklama
Do góry