reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje i okazje

reklama
Ja natomiast o tych z Lidla slyszalam ze nie sa ok,ale za to na stronie testow konsumenckich sa testy pieluszek i drugie miejsce(po Pampersach)zajęły pieluszki Tesco Uniseks w fioletowym opakowaniu-na ich temat slyuszalam wiele pozytywnych opini i mam zamiar je wypróbowac:tak:
Wiki-moze jak sa w promocji,ale jak sa te zwykle paczki po 56 sztuk Pampersa to kosztuja prawie 50 zl wiec sa sporo tansze
 
Dziewczyny wogole jak Wiktoria się uroidziła przywiozłam sobie pieluch z Pampers z Niemiec i teraz pomyślałam żeby wejść doi niemieckiego sklepu i zobaczyć jak tam się cena przedstawia
 
Tez slyszalam podobnie jak Kira ze Tesco fioletowe to kopia pampersow:dry:ale boje sie probowac bo Karol np na Happy reaguje czerwona pupa:baffled:i lezy wielka paka nieuzywana:baffled:zadna oszczednosc:no:
 
Kupiłam Pampers Sleep&Play 50 sztuk za 30 zl.W Carrefourze.Sa bardzo cienkie i takie lekkie-chyba po to zeby dzidzia zapomniala ze ma pieluszke:-Dzobaczymy jak sie sprawdza
 
Hej dziewczynki
Aneta456 wczoraj w carrefurze szukałam tych megapack ale w rozmiarze 4 były 123 sztuki a w rozmiarze 3 paczka miała 156 i nie kupiłam nie wiem jak w końcu jest z tymi paczkami.
Kira szukałam też tych sleep&play ale nie było a szkoda tez bym wypróbowała bo z chusteczek jestem zadowolona
 
Nie wiem czy w dobrym wątku napisze ale sie pogubilam:dry:
No nic...
Kupiłam pieluszki Tesco Unisex-w fioletowej paczce i musze Wam powiedziec ze sa super:tak:miekkie,delikatne,maja sciągacz na pleckach i w nóżkach,sa bardzo kolorowe i maja ładne obrazki:-D
Cenowo tez jest ok za 56 sztuk-29.9,czyli tak jak sleep&play a jestem o wiele bardziej zadowolona:tak:
 
Ja natomiast o tych z Lidla slyszalam ze nie sa ok,ale za to na stronie testow konsumenckich sa testy pieluszek i drugie miejsce(po Pampersach)zajęły pieluszki Tesco Uniseks w fioletowym opakowaniu-na ich temat slyuszalam wiele pozytywnych opini i mam zamiar je wypróbowac:tak:
Wiki-moze jak sa w promocji,ale jak sa te zwykle paczki po 56 sztuk Pampersa to kosztuja prawie 50 zl wiec sa sporo tansze
Witam,ja tu przypadkiem z Domówek i Lipcówek 2007.
Jeśli chodzi o Lidlowskie CIENY,to faktycznie w miarę dobre,ale po 2 m-cach stosowania Julkowi krosty się porobiły i to takie grzybiczne(czerwone z białą obwódką):szok:.Te Tesco Unisex dobre,tylko,że jak namokną to są twardawe:-( a Pampersy mięciutkie.
Po ostatnim uczuleniu tylko Pampersy:tak:.
Pozdrawiam.Jak macie jakieś pytania to piszcie.Chętnie odpowiem;-):tak:.
 
reklama
Marta-uzywamy juz 3 dzien tych z Tesco i nie zauwazylam zeby byly twarde:baffled:moze nie zwracam az tak na to uwagi:-p
 
Do góry