reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje i okazje

Ja mam pytanko. Czy nie wiecie gdzie mogę dostać jakieś fajne i nie drogie body z krótkim rękawem,najlepiej jakiś 3 pak albo nawet i więcej,bo pojechałam do Tesco specjalnie po 7-pak 39zł i były tylko dla noworodków:dry: i się wkurzyłam, no i nigdzie nie umiem znaleźć takich fajnych,kolorowych i nie drogich
 
reklama
Kludi - u nas są w tesco wszystkie rozmiary. Moze zajrzyj zaparę dni. Są z Kubusiem, samochodzikami, myszkami - żeglażami. Takie serie u nas widziałam i rozmiary duże , bo Filip nosi te 18-24 miesiące
 
Kludi dzisiaj rzuciła mi sie reklama biedronki od 12 maja byc body za 7 zł 2 pary powiem szczerze ze ostatnio kupowałam i były ok ani nie farbowały rozmiaru po praniu nie zmieniły tylko pod szyjką jak dla mnie bgrakuje guziczka;-)i sobie doszyłam:blink:
 
wiki ja mam podobne zdanie co do tych biedronkowskich bo tez je kupiłam były po trzy pakowane chyba....przy szyji szybko sie rozciągneły...i w dolnej czesci wydaja mi sie za bardzo szerokie...kupowałam tez w h&m i bylam bardzo zadowolona no ale tam bez cen promocyjnych niestety:baffled:
 
Faktycznie sie lekko przy szyjce rozciągają ale guziczek załatwił sprawe a jesli chodzi o dół to mi nie przeszkadzało bo i tak pmpers jest ale identyczne kupiłam w carrfurze i były po 12 zł sztuka więc szok
albo na allgro
*aleksani* BODY *EARLY DAYS* 12-18 MCY 7 PAKI (354141761) - Aukcje internetowe Allegro
jaba16 Body safari 12-18m Early Days 7szt promocja (355854785) - Aukcje internetowe Allegro
a teraz pokaże wam hit te body
2 SZT NOWE BODY KRÓTKI RĘKAW WYPRZEDAŻ ROZM 80 (355056539) - Aukcje internetowe Allegro
to są te z biedronki za 6,99
 
Ja mam nawet te same wzory tylko że długi rekaw i Piotrek juz z nich wyrasta naszczescie:-pA ta pieluszka to u nas niewiele daje i tak materialu po bokach jest za duzo ...poprostu szerokie sa w dupsku:szok::-D
 
reklama
Ja osobiście nie jestem zwolennikiem kupowania ciuszków z biedronek,tesco czy carrefoura.Dostałam kiedyś takie body z Tesco i momentalnie się porozciągały a w carrefourze kupiłam i niby fajne a zatrzaski to miały takie że co dziecko na ręce wziełam to się rozpinały aż mnie cholera brała.dlatego wolę zapłacić więcej i wtedy mam pewność że ponosi.Teraz to tylko kupuję w sklepach dziecięcych.Jest taka fajna firma FIXONI nie są tanie ale jakie suuuperanckie.Kosztowały ponad dwie dychy sztuka.
 
Do góry