reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje i okazje

Mrozik Ja tez jestem bardzo zadowolona z tych Tesco tylko że chce te kolorowe bo te z Disneya to w większości są białe z kubusiem na środku itp. jeśli się nie mylę a Filip to się teraz tak paćka że hej, a tych samych co mam teraz już nie chce brac bo już mi się znudziły i chciałabym coś innego

Natalia ja też mam z H&M ale na długi rękaw i jestem bardzo zadowolona, bardzo długo już je mam i jeszcze trochę Filip ponosi bo mam trochę większe i są elastyczne.Inych body na razie tam nie kupowałam za to inne ciuszki super,jeśli sama kupuję to właściwie tylko tam (przyznam sie sie że między innymi dlatego że mam zniżkę bo tam pracuję:-p)
A jeśli chodzi o inne działam teściowej body to mialam na długo rękaw ze Smyka i nie jestem zadowolona z tego względy ze wogóle nie są elastyczne a rękawy to 2x za długie i Filip króciutko w nich pochodził pomimo że miały rozm.80 a Filp miał 3-4 m-ce jak je nosił a z H&Mu też ma 80 i jeszcze ponosi.Kupowałam też z Auchan i też fajne długo już ma,zresztą do fifrania się są dobre bo przynajmniej nie szkoda mi ich jak jakas plama nie chce zejść bo kosztują grosze,kiedyś dałam 4zł za 3 szt. a raz 6zł za 2 szt raz się sparzyłam bo trafiłam na takie jak Aneta chyba, że zatrzaski były słabe i wogóle ich nie ubierałam małemu, ale to raz się zdarzyło i nie zniechęciło mni do kupna w tym sklepie.Mam też z 5-10-15 i też są fajne,elastyczne, szerokie rękawki które ułatwiają mi szybkie,zwinne ubranie marudzącemu Filipowi:tak:no i są na guziczek że na pewno się nie rozciągną choć ja nie miałam z tym nigdy problemu,choć cena średnio atrakcyjna 14,90 za 1 szt.
Powiedziałam teściowej zeby mi z bazarku przyniosła to zdam wam relację jak już wypróbuję.

Ale nabazgroliłam pościcho:zawstydzona/y::-p
 
reklama
Kludi ja tez mam te z 5-10-15 ale jakos Karol mial za duzy dekold w nich:baffled:one faktycznie sa dosc szerokie:tak:
dzis babacia wrocila z zakupow i juz wiem co to PEPCO:-Dprzyniosla torbe ciuchow dla malego, ceny atrakcyjne, zobaczymy co bedzie po praniu:tak:ale trzeba czyatc metke bo sa w wiekszosci 100% bawelna a zdarzyla sie jedna bluzeczka mieszana z poliestrem:-Dale kolorki fajne, mieciutkie w dotyku oby sie nie rozciagnely:tak:
 
Jesli chodzi o 5-10-15 to akurat bodziaków nie kupawałam,ale dość często kupuję tam ciuszki i jak dla mnie bomba i ceny też przystępne.
 
Kludi - u mnie w tesco jest kolorowa seria z myszkami -żeglażami. Mma czerwone body (w którym uwielbiam Filipka), granatowe, jedno całe nadrukowane myszkami, jedno w paski i 3 białe z jakimś hafcikiem na środku chyba.
Z 5-10-15 mam tylko koszule i spodnie. No i odnośnie spodni - mam straszny problem żeby mu coś kupić - nic nie wchodzi na tą jego pupine i i się w brzuszku nie zapina. Tylko dresy pasują, a ja chciałam na komunię go wystroić - 11 maja. No ale chyba bedzie w dresowych gaciach - coż zrobić
 
mrozik-Nie przejmuj się takiemu brzdącowi to wszystko wypada,a najważniejsze żeby Filipkowi było wygodnie.
 
mrozik jezeli moge Ci doradzic:sorry2:teraz mozna kupic nawet eleganckie dresy:-Dserio to widzialam swietne spodnie wygladaly jak sztruksy, mialy nadruk na jednej nogawce, dopiero jak dotknelam to sie pokazalo, ze to taki rodzaj aksamitu:szok::-Dmoze cos takiego znajdz:tak:do tego nawet koszula by pasowala:tak:;-)
 
Karolki - z chęcia bym coś takiego zakupiła, ale nigdzie nie widziałam takich. :sorry2: A obleciałam tyle sklepów. i 5-10-15 i smyka, tesco, real, hurtownie kolo mnie. Nawet na ciuchach bylam. Kupiłam jedne, ale małe były. Teraz to biorę ze sobą te co teraz nosi i mierze
 
wiki, Karolina kupiłam troche wieksze i tyle... cała filozofia :sorry2:4 miesiace przechodził...

Piotrek ma niektore ciuszki z 5-10-15 bo tesciowa mu tam kupowała i jestem zadowolona...w tesco czy cerfourze jeszcze nic nie probowałam....

Hmmm Kludi fajnie masz z ta zniżka bo ja własnie tez w h&m lubie kupować dla małego...
 
mrozik ja takie widzialam pol godziny drogi od Kielc jak jestes zainteresowana to na priva Ci napisze co i jak - jestem teraz u rodzicow;-):-Dto taki maly sklepik:tak:nawet firma chyba taka nieznana:-Dsama chcialam Karolowi kupic ale juz tyle ma spodni...
 
reklama
Do góry