reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje i okazje

Hej dziewczyny podpatrzyłam wczoraj w gazetce biedronki będą niezłe promocje z okazji dnia dziecka i tak kilka rzeczy taniej będą kaszki np.
Kaszka Ryżowa BoboVita za 180g - 3,99
Deserki BoboVita 125g po 1,99
obiadki BoboVity 190g - 3,19 a 125g - 2,19
Herbatki BoboVity 200g za 7,99
Pieluchy Huggies Premium rozmiar 4 (66) sztuk za 33,99 + skarpetki Disneya
Proszek Lovela za 1,8kg 15,99 + gratis płyn do płukania Lovela 750ml
Body ale takie fajne do spania i nie tylko różne rodzaje z rękawkami krótkimi i na ramiączka, z nogawkami 3/4 i zwykłe body wszystkie po 4,99szt
Chyba z takich ciekawszych rzeczy to by było na tyle
Promocja od 19.05
Rośnij z Biedronką
 
reklama
Natalia-dalej jest 5;-)a swoją drog...to jaki Piotrus nosi rozmiar pieluszek?Bo Adas nadal 4:tak:
Wiki-no super,tylko szkoda ze kolo mnie nie ma Biedronki:baffled:kawałek drogi mam do najbliższej:-p
 
Natalka ale Huggisy 5 też są w tej samej cenie tylko 56 sztuk
Szczęście ja do biedrony też mam blisko;-)
 
dzieki za cynk o bierdonce ;-) zrobilam maly nalot i byly fajne bodziaki z krotkim rekawkiem i to 2szt za 6 zł...kupilam chyba 5 paczek :tak:, bo tyle znalazlam w rozmiarze 98 :errr:
 
ja tez mam biedronkę pod nosem, ale jest w niej syf i mnie to wkurza. Obiadki i soczki bobovity tylko są, ani huggisów, ani pampersów. I jeszcze nerwa dostaję, jak nie moge przejechać wózkiem, bo palety są porozwalane. Ta "moja" biedronka to jakas paranoja...
 
dziewczyny dzisiaj zakupiłam pampersy Tesco unisex te fioletowe o których pisała Kira i powiem wam że jestem w szoku są tak cieniutkie jak Pampersy a napewno cieńsze od Huggisów a teraz je testuje 29,90 za paczkę 56 sztuk
 
reklama
w 5-10-15 są fajne wypżedaże. Filipkowi kupiłam kurtkę zimową za 32,90 ze 109 przeceniona. Super fajna, cieplutka, na polarku, z kapturkiem, ściągacze na rękawkach. Myślę ze do końca marca to spokojnie jeszcze sie pochodzi w zimowej, więc jeszcze sie opłacało kupic
 
Do góry