reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje i okazje

Promocja w sklepie sieci Carrefour


Miś BoboVita w CARREFOUR dziś wita!

->Kup 9 dowolnych posiłków BoboVita (zupki, obiadki, deserki) w sklepie sieci Carrefour
-> Odbierz POLAREK dla dziecka w punkcie obsługi klienta Carrefour na podstawie paragonu
-> Promocja trwa od 28.01.2009 do wyczerpania zapasów

Charakterystyka nagrody:
Tkanina: wysokiej jakości elastyczny, ciepły polar
Kolory bezrękawników: granatowy i pomarańczowy (do wyczerpania zapasów)
Rozmiar z metki: 92 (długość: 33-34 cm; szer: 32 cm)
Wykończenie: suwak kostkowy, lamówki, kaptur, ozdobne przeszycia, kolorowa naszywka z misiem BoboVita
 
reklama
Nie wiem czy któras z Was kupuje mleko Nestle Junior,ale jesli tak to w Auchanie jest promocja od 11-17.03 2 paczki w cenie 17.86 zł,wiec jak dla mnie sie opłaca:tak:i kaszki mleczne Bobovita,2 za 8,07 zł:-)
 
Kira- wczoraj w Rossmanie były kaszki bobovita po 5,99. Nie wiem czy we wszystkich, ale info o promocji były wywieszone w tym sklepie, w którym yłam. i Herbatki w dwupaku w promocji, ale nie wiem ile kosztowały.
 
Do góry