reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

Piwonia_2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Styczeń 2009
Postów
8 284
Miasto
Śląsk
Jak bedziecie wiedziały o jakiejś promocji można pisać w tym wątku bedzie szybciej wiadomo iz na wątku wyprawkowych.


Ja na piszę ,że 2 stycznia w Realu sa papki po 40zł za Jumbo packe

W Carrefour są po 79zł pakowane w karton podwójne paki ponad 150szt

W H&M body z długim i krótkim rękawkiem trzypak za 20 zł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piwonia super pomysł. Mnie ciągle coś omija z takich promocji a jak będę wiedziała wcześniej to może uda m i się zaplanować wyjazd do takiego sklepu;-)
 
ja kupowałam ostatnio w carrefourze i uwaga - w jumbo packu jedna pielucha rozmiar 4 wychodziła drożej niz w normalnej paczce czwórek więc kupiłam jedną paczkę!!! warto sobie zawsze przeliczyć bo oni czasem ściemniają z tymi promocjami....
 
reklama
A wiecie ja nakupowalam pampow w promocji jak nienormalna...teraz mam jeszcze ponad 5 opakowan po...hmmm 52 sztuki(chyba,nie wiem dokladnie,niechce mi sie isc zobaczyc) trojek...boje sie,ze nie zdaze ich zuzyc:szok:

Mam te co zulejka podala link baby dry i active fit...tyle,ze rozmiar 3:sorry2:
 
Do góry