reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE - nie tylko sklepowe

Roxiak

Mama Gabrysia
Dołączył(a)
27 Styczeń 2010
Postów
166
Miasto
Wrocław
Proponuje zalozyc watek na temat promocji sklepowych i wyprzedazy. Promocje z hipermarketow czy sklepow typu Lidl czy Biedronka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jest już taki wątek z tym,że chyba dotyczy wszystkich miast...ale może być i wrocławski. Ja dorzuciłabym jeszcze sklepy firmowe,bo np. w reserved były ostatnio duże przeceny.
 
Dzisiaj jadę do Magnoli to może znajdę jakieś promocje :) Teraz są promocje w realu zresztą nawet reklamują się w Tv:)
 
bylam w realu ale jakoś mi sie na oczy nie rzuciło. mnie ciekawi czy jet po co jechać do factory i żadnej wtyki nie mam a na ślepo jechać taki kawał to tez mi się nie chce bo to wyprawa na pól dnia :-)
 
Mi też się podobają :-D A znudził mi się już wystrój pokoju małego i trzeba coś pozmieniać. Na wiosnę planuje pomalować mieszkanie bo wygląda już okropnie.:-)
 
Marma wkleiłaś link w odpowiednim czasie, ja czasami zaglądam ale nigdy nie pamiętam kiedy zmieniają towar.hihi Poprosiłam teściową żeby kupila małemu piżamki na 104. bo jak ja zajade to juz nic nie bedzie a ona mieszka blisko lidla na obornickiej. Piżamki i pajace dobrej jakości ale teściowa chciał być lepsza i kupić na zaś i kupiła zamiast 204 to 110/116 :-D i se młody topi to jak go położyła spac i wróciła do siebie to poszła i kopiła jeszcze dwie na 98/104 <lol> :-) dzięki bo właśnie szukałam mu pajaców i piżamki i wszędzie są kosmiczne ceny :/ po trzydzieści pare zł... :-(
 
Ja dzis bylam w Tesco na Dlugiej. Oprocz Pamperow i chusteczek w promocji, przecenione sa ciuszki dla niemowlakow i buciki. Najwiecej w rozmiarze 0-3 i 3-6 miesiecy. Widzialam tez kilka sloiczkow w promocji, ja kupilam 2+ 1gratis deserek krem z jablkami i suszonymi sliwkami.
 
reklama
W Tesco bardzo często w promocji są chusteczki Pampers- 6 opakowań za 22zł. A te ciuszki to już od dwóch miesięcy są w promocji ...to co zostało już przebrane jest...ja wydałam tam dużo pieniędzy jak tylko zaczęła się wyprzedaż....np, jeansy plus koszula za 18zł....no ale mi łatwiej coś upolować,bo mieszkam obok...także w tesco jestem codziennie....'
W promocji są też Huggies za 42zł mega paczka...ale wiem,że w super-pharm są za 39zł.
 
Do góry