reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE - nie tylko sklepowe

reklama
w magnoli a TCHIBO można sprawdzić ceny kombinezonów na rozmiar 74/80 ja sie o nią nie dopytałam bo nie nasz rozmiar ale mnie sie udało 3 lata temu kupić kombinezon 2 cz za 70 zł
 
Dziewczyny mam do sprzedania cztery paczki pieluchomajtek pampersa ActiveBoy w rozmiarze 4 (9-14kg) 52szt. w dużej paczce jeszcze po starej cenie bez wyższego vat 52zł za paczkę. Chętne prosze na maila: marzec.magdalena@gmail.com. Ewentualnie zamienię na pampki ActiveBaby w rozmiarze 4+
 
Promocja na body George (7-pack) rozmiar 3-6 m-cy cena 39,90, poduszki do karmienia 39,90 Sklep MamDzidziusia na Ostatnim Groszu 36A Wrocław. Inne rozmiary bodziaków też są w dobrych cenach.
 
Sprzedam mleko NUTRAMIGEN 1. Zostało mi 8 puszek, cena za jedną 13zł, tyle daję w aptece. Na terenie Wrocławia mleko dowiozę w okolice Promyka lub dworca. Ewentualna przesyłka z tego co widziałam paczka ekonomiczna kosztuje 13zł.
Jak coś to na pw zapraszam.
 
Mleko mi już poszło.
Zostały mi do odsprzedania kropelki na kolkę SAB-SIMPLEX niemieckie.
Puszczę za 40zł z dowozem w okolice dworca.
Jak coś to na pw piszcie.
 
reklama
Witam!

Mam do sprzedania mleczko Bebiko 1 za 7zł i Bebilon Pepti 1 też za 7 zł, czyli taniej niż w aptece.

Posiadam też nowy smoczek do butelki firmy Avent, rozmiar 3 (ten z regulowanym przepływem). Mogę sprzedać za 5zł.


Gdyby któraś z Was była zainteresowana to mam do sprzedania nowe welurowe pajace za 14.5-14.90. Dresy ortalionowe dla chłopców : spodnie, bluza, koszulka za 30zł. Komplety dla chłopców : kurtka, spodnie jeansowe, koszulka - 30zł. Są to nowe rzeczy z metkami. Posiadam kilka rozmiarów, różne wzory i kolory...aczkolwiek sporo już sprzedałam. Chętnych zapraszam na priv. Posiadam zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry