reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje - czyli co i gdzie mozna kupić taniej :)

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Dołączył(a)
14 Luty 2006
Postów
4 231
Miasto
Poznań
tak sobie pomyslałam dziewczyny... czasami są w róźnych sklepach okazje cenowe na pieluszki, na chusteczki... duże supermarkety mają promocje w całej Polsce, bo nie opłaca im się przecież drukowac różnych ulotek dla sklepu w każdym mieście

może byśmy wpisywały tutaj gdzie i co taniej możemy kupić?

Rossman do 19.11
1) bordowe pieluszki - różne rodzaje - 28,99 zł ( z 31,99)
2) wkładki laktacyjne Johnson's baby - 30 szt+20 gratis - 12,99 zł
3) chusteczki Bambino - 2 op x 72 szt - 9,99 zł ( z 10,99)
4) chusteczki nawilżane Babydream - 150 szt w pudełku - 6,99 zł (z 8,99)
5) kosmetyki Johnson's baby z serii soothing naturals
  • krem intensywnie nawilżający - 7,99 zł (8,99)
  • balsam nawilżający - 9,99 zł ( z 11,99)
  • płyn do kapieli - 11,99 (z 13,99)
  • kremowy płyn do mycia ciała - 7,99 ( z 8,99)
6) chusteczki Pampers 4 x 63 szt - 23,99 zł
 
reklama
Leyna, fajny pomysl! :-) Ja niestey sie nie dopisze, bo nie ma u nas sklepow duzych sieci. Ale chetnie poczytam. :-)
 
Hmm w realu niby do wczoraj były jumbo packi pampersy 90 szt.po 43zł moze są jeszcze.. w cerfurze to samo było za 47zł ..i widziałam tam wpromocji rajstopki jednokolorowe za 4,99 tylko najmniejsze były chyba na 80.. i chusteczki pampersa 4 paczki chyba w takiej cenie jak w rossmanie..byłam tylko zobaczyc pieluchy i nie zwracałam uwagi ale skoro teraz mamy taki watek to zaczne:-)
 
Leyna-super wymyśliłaś, do tego jeszcze będziemy miały porównanie jak w innych miastach to wygląda...
my dzisiaj w realu byliśmy i kupiłam Aluni kombinezon z gazetki za 19,99zł i wiecie co... nie taki ostatni ten kombinezon, jutro zrobię zdjęcie to wam pokażę, mam co prawda dwie kurtki, ale wymyśliłam że w kombinezonie będzie jej wygodniej w foteliku
i bodziaki jeszcze były 3 szt. za 14,99 (100% bawełna bo sprawdzałam)
 
Leyna kobieto ty to masz głowe na karku:tak:

Geant:
chusteczki Nivea (wszystkie rodzaje) 2x72=12.99zł a ten sam zestaw w realu 14.99!

Huggisy flex tez promocja w Geancie ale jutro napisze ile bo nie pamietam ale wychodzi ok 0,48 za sztuke.
 
Dobrze ,ze Mada dałąs cynk z tymi chusteczkami bo jak dla mnie nivea sa najlepsze!!!!!:-) mam nadzieje, ze jutro jeszcze beda...
 
W 3miescie hipermarkety sa otwarte, w Gdyni TESCO i Geant na 100%, ale nie wiem czy cały dzień czy do którejś godziny tylko:confused:
 
reklama
huggiesy w geancie są po 38,99 zł mega paka.a i płyn do prania lovela po 16,99.
 
Do góry