reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje - czyli co i gdzie mozna kupić taniej :)

W gdańsku w carrefourze chusteczki 2 x 72 szt Dzidziusia są po 8 zł, normalnie jedna paczka kosztuje od 5,99 zł
 
reklama
ja w piątek w leclercu zakupiłam pampersy 90 szt. za 43 zł, a ponadto bodziki na długi rękaw były po 5 zł- dostępne w czterech kolorach: białym, różowym,żółtym i zielonym- tylko juz strasznie przebrane
 
w tesco huggisy super-flexy po 39,99 i papier toaletowy velvet gratis do tego oraz kaszka mleczno ryżowa z bananami x 2 + fajna puszka za 9,99
 
w tesco huggisy super-flexy po 39,99 i papier toaletowy velvet gratis do tego oraz kaszka mleczno ryżowa z bananami x 2 + fajna puszka za 9,99
U nas w Kauflandzie huggiesy super flexy mega paka jest zawsze za 36,99, ta cena nie zmienila sie juz od 2 miesiecy...
 
w tesco są super papcie dla niemowląt z grzechotką za 9,99(grzechotka w mordce pieska na czubku łapcia)jak dzidzia rusza nózkami to grzechocze
 
W Tesco kupuje malej bodziaki w trojpaku za 29.90zl z Cherokee. Fajny gatunek - piore, piore i nic :-)
 
;-);-) W Realu kupiłam:
Pampersy za 42,99zł ( oczywiście nr.3)
Chusteczki nawilżane Nivea 2x72 szt za 12,99zł,ale miałam dylemat nad chusteczkami Dzidziusia równeż za 12,99zł za 2x72szt+40sz
Patyczki Dzidziuś za 1,99zł....
Słoiczki Gerbera w miarę...ceny...:-p:-p
 
reklama
w rossmanie są chusteczki dzidziuś po 4,99 jak kto używa to informuję. my używamy i bardzo nam pasują. no i nivea po 8,49 ale to stała cena.
 
Do góry