reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje - czyli co i gdzie mozna kupić taniej :)

pieluchy tesco fioletowe po 29,90, widziałam też pieluchomajtki tesco, 20 szt. za 20 zł, czy któraś z Was testowała?
 
reklama
Bedytko, dalej ta promocja pieluch tescowych? Bo dzisiaj albo jutro chce jechac (mam jeszcze pol paczki, ale skoro jest promocja to chyba odrazu kupie ze 2 :-)).
A tych pieluchomajtek nie testowalam :-)
 
a ja nie wiem co z tymi pieluchami tescowymi...u nas wiecznie po 29.90, jeszcze za 39 nie kupowałam i co najlepsze nie zaznaczone jest ze to promocja tylko jak cena regularna:baffled: ja tam nie narzekam;-):-)
 
Mada, u nas jak jest promocja to kosztuja wlasnie 29.99zl, a bez promocji 35.99zl :baffled: Czyzby rozne Tesco mialy rozne ceny? :baffled::-p
 
no z tymi tesco różnie bywa, ja najczęściej kupuję po 30, ale zdarza się cena chyba 34,99... czy jakoś tak, a ostatnio nawet "szatę graficzną" pieluszek zmienili:-p
 
reklama
kto butów dla dziecka nie ma jeszcze na lato, ten niech goni do CCC, promocja -30%, tylko nie wiem do kiedy, dzisiaj kupiłam Wojtkowi i Ali 4 pary za niecałe 60 zł:tak: a jest z czego wybierać:-)
 
Do góry