reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje - czyli co i gdzie mozna kupić taniej :)

Bedytko, ja kupilam Sarze cudne sandalki wlasnie z Gufo za 20 zl :-):tak::-) Wydaje mi sie, ze do 9go ta promocja, ale moge sie mylic :-p
 
reklama
no właśnie nasze tyle kosztowały:-) a są świetne, kupiłam jeszcze papcie, od razu dwa rozmiary, wyglądają jak tenisówki, i za takie nam służą, po 10 zł para:-p i mają znak żółtej stopy:tak:
 
w tesco kurtki po przeceniane, miałam Ali nie kupować, ale fajny płaszczyk cherokee się trafił i przyjechał z nami do domu:-p
 
Mnie sie tylko kombinezony rzucily w oczy, ale jakies takie cienkie, wiec nawet nie przymierzalam Sarze :sorry2:
Byly fajne swetry i bluzy polarowe, ale to akurat mamy w nadmiarze, wiec zakupow ubraniowych nie zrobilysmy :blink:
 
a ja chciałam Ali znaleźć dzisjaj jakieś eleganckie buty na jesień, żeby sukienkę też mogła ubrać, nic nie znalazłam, za to kozaczków zatrzęsienie:-D
 
uo ! wy juz o takich ciepluchnych zakupach mowicie.. a ja tu jeszcze tydzien temu kupowalam krotkie rekawki:)

ale kupilam kilka bluzeczek cienkich ale z dlugim rekawem :)

na kozaczki patrzylam na netku jejku mowie wam jakie niektore sliczne.. :D ale chce poczekac jeszcze troszeczke blizej jesieni albo zimy by wybrac dobry rozmiar :D
 
reklama
brrr ja nie chce zimyyyy:D my chodzimy w krotkim rekawku i spodenkach krotkich dzisiaj :D chociaz wieczory robia sie juz powoli chlodnawe brrr:d

musze tez malej pozakupowac cieple ciuszki dobre sniezne kombinezony by sie mozna turlac w sniegu z rodzinka w PL :D:D
 
Do góry