reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje - czyli co i gdzie mozna kupić taniej :)

reklama
w realu znów są pampersy po 42,95 jumbo paki,
a nie wiecie gdzie chusteczki nivea tanio można dostać, jakoś mi spasowały ostatnio, jedną paczkę dostałam, a jedną do babci na wyposażenie kupiłam:-D
 
Bedyta ja kupuje nivea w Geanciew przeważnie 2x72szt po 12zł z groszami, albo 4x72 po 24 zł z groszami, te promocje odkąd mała sie urodziła zawsze są w Geancie
 
tyle że Geanta u nas nie ma... do najbliższego pewnie ze 40 km... rozwija sie to moje miasto ale nie aż tak szybko, dopiero co Carrefoura otwarli:-D, narazie "dysponuję" realem, tesco, makro, tym nowym carrfeourem, no i do Auchana też dość blisko chociaż w innym mieście... no i tradycyjne sklepy tańszych marek.... nic będę szukać:-D
 
no i w Carrefourze kupiłam, 2x70 szt po 12,99, zawsze to taniej niż pojednyczo, i bodziaki jeszcze były z długim rękawem 3 szt. za 16,99, nawet nasz rozmiarek był, czyli 80.
 
w realu znów są pampersy po 42,95 jumbo paki,
a nie wiecie gdzie chusteczki nivea tanio można dostać, jakoś mi spasowały ostatnio, jedną paczkę dostałam, a jedną do babci na wyposażenie kupiłam:-D
są też pakowane po dwie paczki za 67 zł. no to wychodzi już wogóle super tanio. po 33,50 za paczkę.
 
No niby są w realu te jambo packi ..miały byc od piątku i jak chłopa wysłałam po nie wieczorem w piątek to zostały juz same 5 :wściekła/y: ludzie raz dwa rozebrali...
 
kurcze szkoda...na 5 to jeszcze za wcześnie:-D
no i podwójna szkoda bo dziadkowie jechali do reala, a ja nic o promocji nie wiedziałam, może by chociaż sprawdzili czy są u nas rozmiary...
 
reklama
no i znowu real, 4 stycznia maja być w realu pampersy po 40zł, ciekawe czy będą, obiecałam sobie że sprawdzę:-D i jak będą to Wam nakupię:-D
 
Do góry