reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje - czyli co i gdzie mozna kupić taniej :)

hello...:szok: :szok: kupiłam wczoraj w Tesco 2x64szt chusteczek johnsona za 8,99zł!...cena niezła! i kupiłam pieluchy Tesco ..zobaczymy..no i wiele innych rzeczy..ale to już chyba nie w cenach promcyjnych..:laugh2: :laugh2:
 
reklama
W Leclerku sa husteczki pampersa jumbopack za 22,95. Zakupione stojaw lazience i czekaja na wykonczenie bambino :-) Tak a propos - jestem w sumie z husteczek bambino zadowolona, ale kosztowaly 6,35 za opakowanie wiec pampersa wyszly taniej, a poki co (a probowalam wielu) sa najlepsze. I tak jak mowila Bedyta, w realu pampersy za 39,99.
 
kurde, czemu ten Real tak u mnie daleko :-( pojechałabym po te Pampersy gdybym miała pewność, że będą 4. Ostatnio 3 razy Piotruś przesrał rossmanowskie pieluchy tak, że cały był od razu do kąpieli :baffled:
 
Frutisku...to fajnie ze dalas znac. jutro pojade do Tesco i kupie te chusteczki. ja uzywam pieluch z tesco...opakowanie biale i niebieski pasek na nich, a na obrazku dzidzia. na poczatku myslalam ze nie beda przepuszczac powietrza ale sa oki dla mnie. choc dada wg mnie sa lepsze i na noc bede dawac te biedronkowe
 
kurde, czemu ten Real tak u mnie daleko :-( pojechałabym po te Pampersy gdybym miała pewność, że będą 4. Ostatnio 3 razy Piotruś przesrał rossmanowskie pieluchy tak, że cały był od razu do kąpieli :baffled:

Leyna
a próbowałaś telefonicznie sprawdzić czy mają pieluszki w promocji?? tyle, że zawsze mogą oszukać, żeby tylko do nich przyjechać, jak będę w czwartek w realu i będą pieluszki to zrobię zapasy i dla Ciebie:-D:-D:-D
a tak na serio to w Tesco też są tańsze pampersy, po 45 zł, dzisiaj chłopa na rozpoznanie wysłałam:-D
 
Frutisku...to fajnie ze dalas znac. jutro pojade do Tesco i kupie te chusteczki. ja uzywam pieluch z tesco...opakowanie biale i niebieski pasek na nich, a na obrazku dzidzia. na poczatku myslalam ze nie beda przepuszczac powietrza ale sa oki dla mnie. choc dada wg mnie sa lepsze i na noc bede dawac te biedronkowe

:tak::tak: tak co do pieluch z Tesco: trzy dni używam i całkiem,calkiem te pieluchy!Wyglądają wprawdzie jak z innej epoki :laugh2:..ale cena na ich korzyść przemawia.26zł za 72 szt to 0,36gr za sztukę.Oliwka idzie do żłobka...to trzeba oszczędzać!...żłobek wcale nie taki tani...okazało się że muszę Nutramigen sama przynosić..proszek....cuda niewidy..dużo by mówić...a to nie ten wątek!
:baffled::baffled::baffled:
 
no i udało się kupić wczoraj pampersy po 40zł w realu, wzięłam dwie paczki a chłop się mnie pyta czemu tak mało!!
 
reklama
w geancie chusteczki nivea w dwupaku po 12,99:-)


kto wie po ile są teraz pampersy w realu ???????????


wczoraj byłam w geancje to są po 50 zł.!!!!!!!! szok,nie kupiłam strasznie drogie myslałam ze moze w realu będą tańsze.
 
Do góry