reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje - czyli co i gdzie mozna kupić taniej :)

Aga, obawiam sie, ze ta promocja to do dzisiaj tylko, bo skoro jest w tej chwili to jest od piatku w zeszlym tygodniu, czyli jutro wchodzi nowa oferta... No chyba ze maja przedluzenie. Jaaga, moze Ty wiesz?? Bo u nas ta promocja jest teraz, a od jutra to nie wiem...
zaraz zobaczę na ich stronie:eek:

w gazetce nic nie ma ale on mają częst pampki po 43 zł
 
reklama
Dziewczynki naprawde super promocje dla dzidzioli w Geantach które przekształcaja sie w Real!!!!
w gazetce jest
Huggies Classic-0,43 gr za szt-każdy rodzaj
Chusteczki Pampers 4pak-23,49zł
pajace welurowe 9,90zł
bodziaki kr. rękaw-3,99
bodziaki Disney-9,99zł
wszystkie produkty z Hippa tez nieźle przecenione
np.Przysmak na dobranoc z 4,49 na 3,29
danie 220g-z 4,79 na 3,69zł
Herbatki z 9,49 na 7,99zł
i mnóstwo fajnych ciuszków i kosmetyków dla dzieci
nie wiem czy w starych Realach tez takie ceny czy tylko w tych przekształcanych bo na gazetce jeszcze widnieje napis że to ostatnia oferta Geant na pożegnanie
oferta ważna od środy
 
powiem wam ze rzeczywiscie jej od cholery promocji w geancie praktycznie wszystko sie znajdzie taniej :tak: ;-) i sloiczki i herbatki i kosmetyki i pieluchy i ciuszki :szok: :szok:
 
reklama
byłam dziś w geancie i na prawdę jest dużo fajnych rzeczy dla maluszkow.polecam sie przejśc jak ktoś ma blisko.:tak: :-) :tak:

za to dostałam gazetke tesco gdzie miały być słoiczki rozne po 3 sztuki pakowane w cenie 5,98 i nie ma .oczywiście pani mi mówi ze poprostu dostawca im nie dowiózł ale juz któryś raz tak mają ze wogóle tych rzeczy które sa w gazetce nie ma w sklepie!!!!!!!!!!!!!:no: :-p ani pieluch które są rzekomo w promocji też oczywiście nie było.
 
Do góry