reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje, gdzie i kiedy warto zajrzeć

Od dziesiaj jest w Realu promocja pampersów jambopack za 45zł gratis są chusteczki pampersa 72 sztuki.
 
reklama
Kochane wczoraj kupiłam Misiałkowi dżinsy i dwie sztuki spodenek na lato oraz skarpetki (pięcio-pak) i czapkę z daszkiem w tesco. Fajne ciuszki przywieźli i nie drogie (np. dżinsy-19zł). Warto się tam rozejrzeć. Dziewczynkowych ubranek tez było sporo!:tak: Juz kupowałam mu ubranka cheroke i są całkiem dobre jakościowo :tak: Body np rewelacja:-)
 
Jesli mieszkacie w Warszawie zajrzyjcie w najblizszych dniach do Faktory w sklepie Franco Feruzzi jest wszystko przecenione o 50%, może wystroic swoich mężów, że ho ho!
 
W realu od dziś jest promocja na dzieciece artykuły.Pampersy sa za 41,99.Kaszki Nestle po 5,99.Tansze są też jedzonka słoiczkowe i soczki.
 
My też mamy dużo tescowych bodziaków i piżamek, tylko kupowaliśmy je w wielopakach na allegro, np 7 sztuk body za ok 50 zł, jakość bardzo dobra, po praniu w ogóle się nie zmieniają
 
Ja odkryłam niezłe promocje w aptekach Dbam o Zdrowie - stworzyli specjalny program dla mam z dziećmi. Wystarczy wejść na ich stronę lub zapytać w aptece o bezpłatną kartę programu "dla mamy i maleństwa". Dzięki tej karcie są zniżki na pieluchy, leki i kosmetyki dla dzieci a także kosmetyki pielęgnacyjne dla mam. Dużo zaoszczędziłam dzięki tej karcie!!
 
Do góry