reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje i gratisy

Mysle, ze tak bedzie najlepiej, bo w wozkach z PL albo sa tego typu nosidelka/spiworki albo sa tak jak u mnie cale budy do przenoszenia, rozejrzyj sie najpierw czy chcesz wozek w stylu dunskim czy polskim :-)
 
reklama
ianka ja mam taki śpiworek do wózka (ale z wełnianą kołdrą w środku - VOKSI POSE).. z tym że ja mam duży duński wózek.. jeśli kupisz wózek w PL z małą gondolą to nie ma szans żebyś ten śpiwór do takiej gondoli wcisnęła.. Nie używałam tego śpiwora jako nosidełka, bo na początku mieliśmy lift a poza tym był koniec lata jak Daniel się urodził więc ten śpiwór wydawał mi się za ciepły. Ale jak tylko zaczęły się chłodniejsze dni to poszedł w ruch i do dzisiaj mam go jeszcze w wózku. Ja jestem z niego bardzo zadowolona, a najbardziej z tego że nie muszę dziecka ubierać w kurtki, kombinezony itd bo śpiwór jest tak ciepły że wystarczy jakaś polarowa bluza w zimne dni (w czasie mrozów używałam polarowego kombinezonu), a jak jest cieplej (jak np dziś) to wkładam tam Daniela tylko w tych ubraniach w których chodzi po domu.. dodatkową zaletą jest to że dziecko nie wykopie się z tego śpiworka tak jak spod kołderki czy kocyka więc idealnie trzyma ciepło.. :-)
Jeśli zamierzasz wystawiać dziecko do spania na dwór to koniecznie kup duży wózek i taki śpiwór..
 
Ostatnia edycja:
ianka ja myślę, że to jest dobra okazja -jeśli zdecydujesz się na duński wózek oczywiście. W zestawach takiego śpiworu nie ma, a to będzie idealne do spania na dworze zimą. Sama żałuję, że w taki się nie zaopatrzyłam i mi Nikodem śpi pod puchową kołderką. Uważam, że taki śpiwór jest o wiele lepszy i cieplejszy.
 
Hopsasanka potwierdzam to co napisałaś..

A ja teraz zamierzam uszyć sobie letnią kołderkę do tego śpiworka.. Daniel strasznie się rozkopuje w czasie snu i obawiam się że jak będzie przykryty w wózku kołderką to będzie ją skopywał i marznął a na cieplejsze dni które mam nadzieję niebawem się pojawią, wełniana kołdra będzie za ciepła..:-)
 
Pewnie wiecie, ze Libero na swojej stronie ma Pointshop, gdzie mozna wymieniac punkty za zakupione produkty, na rozne nagrody. Ja z tego nie korzystalam, bo jednak zazwyczaj uzywam Pampersow, no ale teraz maja fajna oferte, ze za zakup 3 paczek dostaje sie zabawke, zwrot 75kr lub 3 produkty Libero, mnie zainteresowal ten zwrot, bo w Fakcie pieluchy kosztuja 75kr, wiec w sumie przy zakupie 3, jedna paczka bedzie gratis, tymbardziej, ze mam w domu dwie paczki, ktore kiedys kupilam i jeszcze nie uzylam, no wiec dokupie jeszcze jedna.
A to link: https://sslsolutions.express.dk/lib...4346839629E18109&dpfp_link=444B5F696C6C315F51
 
friggia fajna promocja, coś dla mnie bo my kupujemy tylko pieluchy Libero... :) no i oczywiście namiętnie zbieram punkty ale w sumie nie wiem po co, bo to co oferują za nie, nie jest zbyt ciekawe.. nawet gdybym na bodziaki chciała wymienić to mają je chyba tylko na rozmiar 68..

no ale... otworzyłam linka którego podałaś i tam jest wpisane Twoje i mię nazwisko oraz numer, nie mogę tego usunąć żeby wpisać swoje dane i wprowadzić kody... Czy to nie jest przypadkiem jakaś indywidualna promocja? Mogę spytać skad się o tym dowiedziałaś? No i jak ja mogę skorzystać z tej promocji?
 
z Libero Klub wyslali mi linka i tam to bylo, nie zauwazylam, ze tam sa moje dane. Teraz doczytalam, ze nalezy zachowac maila, bo kazdy dostal link "osobisty"
 
friggia to wygląda na to że wysłali Ci maila z promocją bo nie kupujesz Libero więc może chcieli Cię zachęcić ;) Ja używam cały czas i wklepuję kody, więc mnie nie musieli zachęcać.. ;)
 
reklama
kamila No moze ;-). Ja kupuje to co akurat jest na promocji, pampersy, Libero to dla mnie jedno. Jak chcesz to mozesz wpisac sobie kody, bo ja i tak tego nie wykorzystam (mozna podac do 9 produktow, ja zuzylam 3), a potem po prostu podaj swoj numer konta, jesli chcesz zwrot, lub adres na te inne rzeczy :-)
 
reklama
Do góry