reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje i gratisy

friggia1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2011
Postów
424
Miasto
Løgstør
Hej!
Mysle, ze mozemy tu zebrac informacje dotyczace darmowych paczek dla mam oczekujacych i rowniez informacje o jakis fajnych okazjach, ktore moglyby zainteresowac wszystkie mamy :-).

Wiec jesli chodzi o gratisowe paczki:
1.Matas- nalezy sie zarejestrowac na stronie matas.dk. Jak juz sie zarejestrujecie trzeba odebrac w sklepie karte klubowa (po podaniu numeru telefonu), ta karta teoretycznie chyba nie jest potrzebna do odbioru paczki, po prostu jak jestescie zarejestrowane, to na stronie matasa musicie sie zarejestrowac w "klub matas baby" Matas - Club Matas Baby (tam podajecie date porodu) i potem podajecie w sklepie numer telefonu i mowicie, ze chcecie barselspakke (o ile dobrze pamietam). Moze sie zdarzyc, ze akurat nie maja ich na magazynie, ja bylam kilka razy zanim dostalam paczke (byla w niej butelka Avent, gazety, 4 pampersy i kilka probek-np. pasty do zebow
confused.gif
). Acha, zglosic sie mozna po to najwczesniej na 2 tygodnie przed data porodu-chociaz nie wiem czy to sprawdzaja.

2.Z Libero klub po zarejestrowaniu na ich stronie przychodzi list (poczta) z nim idziemy do jednego ze sklepow o ktorych pisala Echo. I dostajemy paczke z pieluszkami (15), chusteczkami, zabawka i kilkoma kosmetykami w kosmetyczce - mi ta paczka sie bardzo podobala
laugh.gif
. A ten list przyszedl na ok 2miesiace przed terminem.

3.No a z Babysam po zarejestrowaniu przychodzi email, ktory nalezy wydrukowac i potem odbieramy paczke w sklepie (trzeba miec zolta karte ze soba), w paczke kosz z 1 wkladem (mi poki co jeszcze sie pierwszy wklad nie skonczyl, wiec jest dosc wydajny), ja mialam jeszcze jakies smoczki, zabawke, 4 pampersy, Ariel w plynie i juz nie pamietam
wink2.gif
.

4.Z tego co wiem, jesli ktos chce to na facebooku po kliknieciu w Lubie to na stronie MAM, wysylaja Wam smoczek (lub dwa).

5. W Polsce mozna sie zarejestrowac na stronie Johnson's i dostac paczke z probkami
 
reklama
Odnośnie punktu nr 4, trzeba po polubieniu stronki jeszcze z lewej kliknąć "Få en gratis napp" i wypełnić formularz (jest po szwedzku, ale to nie problem).
 
jest jeszcze mozliwosc odbioru paczki dla dziecka z chusteczkami i probkami kosmetykow itd w Rema1000, trzeba na ich stronie wypelnic formularz, wybiera sie tez swoj najblizszy sklep. Potem wysylaja maila z informacja, jak to odebrac, ale jeszcze mi nie odpisali :-)
 
mi z Remy do tej pory nie wyslali maila, sprobowalam wypelnic jeszcze raz, to jest napisane, ze juz sie zalogowalam i drugi raz nie mozna. W spamie nie mam tego maila, wiec albo napisze do nich, i zapytam co sie stalo, albo daruje sobie po prostu :tak: jutro pojade do Baby Sam i Fotexu odebrac paczki :tak:
 
dziewczyny doradźcie mi czy kupić śpiwór czy gondole nie wiem jak to nazwać zobaczyłam w reklamie bilki http://viewer.zmags.com/publication/d4f8bf6e#/d4f8bf6e/24 na str. 24 w lewym dolnym rogu. Jeszcze nie planowałam tego kupować i nie wiem czy będę dlatego chce spytać czy może wiecie czy takie coś jest pożyteczne i potrzebne . Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
ianka Ja mam wozek z PL, gdzie cala gondole mozna latwo podniesc, wiec w takim przypadku nie jest potrzebne, a w dunskich wozkach raczej tak, choc nie wiem, czy nie sa w zestawie, wiec moze ktoras z dziewczyn z dunskim wozkiem Ci pomoze :-)
 
reklama
chyba jednak się wstrzymam , bo jeszcze nie mamy pojęcia jaki wózek będzie a od tego trzeba zacząć :) ale dzięki za odpowiedź
 
Do góry