reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, okazje, rozdania, konkursy...

Femme jaki rozmiar ?
Ja zamierzam na pampersach w promocji właśnie jechać i kupować na zapas, jak promocja jest. A zawsze gdzieś jest, tylko z rozmiarem 1 jakoś nie mogę trafić.
 
reklama
Teraz w Super-pharm są pampersy (chyba) ich firmy Life za 29,99 za paczkę. Ale ile w paczce to nie mam pojęcia, dzisiaj byłam za późno żeby wejść i zobaczyć, bo już zamknięte było. No i jaka jakość to nie wiem, bo to nowość rzekomo... i wszystkie smoczki z nuk są -30%. W tesco z kolei zestaw 3 smoczków klasycznych z avent są po 29,99. 5-paki bodów po 38zł z długim rękawem, bo te z krótkim były jakoś po 24.
W rossmannie kupiłam płyn do płukania z loveli 2l za 18zł (w auchanie ponad 20zł jakoś kosztował). A w smyku łapki niedrapki 3szt za 9zł i kaftaniki po 10 zł. To tak pobieżnie patrzyłam, w piątek MB Pieniężnej, więc się wybierzemy na jakieś większe zakupy :)
 
kasia, też widziałam te pieluchy z superpharm i sie nad nimi zastanawiałam. nie mam jak przetestować, bo mój dzieć juz odpieluchowany, ale może jakaś mama straszaka w pieluchach może sprawdzić? :-)

a lovela jest u mnie w biedrze w cenie 12 zł za płyn do prania, płyn do płukania i proszek.
 
Laski w rossmanie tanie pieluchy ;-)

My używamy tych i dla mnie najlepsze ;-) no i wychodzi 0,33 gr za sztukę więc petarda cena :-D

dla trochę większych 2 też są przecenione też wychodzi taka sama cena za sztukę ;-)
 
Fajne książeczki w biedronce ;-)



Kurcze tylko nie wiem co tam na dole pisze? Bo Kuba był właśnie u nas w biedronce i nie ma :-(
 

Załączniki

  • 1425319334520.jpg
    1425319334520.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 139
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry